Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

13 Mayıs 2019 Pazartesi, 09:23

Arkadaşıma gönder
Favorilerime ekle
Bu yazıyı yazdır
Yazı boyutu
Ömer Taş

Bu hafta burcunuz size neler söylüyor?

Ömer Taş

iletisim@bursadabugun.com

KOÇ BURCU:

Bu hafta ilkbaharın enerjisi sizi sarecak kişilerarası iletişim ihtiyaçlarınız önemli ölçüde artacaktır. Bekar kişiler bir ruh eşi aramaya ve özlem duymaya başlayacaklar. Yıldızlar  yeni temaslar kurarken çok başarılı olacağınızı gösteriyor. Nişanlı bir Koç, ilişkisinde uyum sağlamak için sabırsızlanabilir. Bu dönemde size işler hiç bitmeyecek gibi gelebilir. Kendinizi stres altına sokmamalısınız, bu tehlikeli. Temiz hava, özellikle yatmadan önce, kesinlikle daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Daha iyi uyuyacaksınız. Geç uyumaktan çekinmeyin. Gün için daha fazla enerjiye sahip olacaksınız.

BOĞA BURCU:

Bu hafta entelektüel yönlere odaklanacaksınız. Kişisel başarısızlık olarak gördüğünüz başarısız durumlar. Bu ay en sonunda bunu aydınlanma olarak kabul etmeyi öğreneceksiniz. Bu sayede Boğalar nihayet ilişkilerdeki güçlüklerin ve anlaşmazlıkların üstesinden gelecekler ve ailelerindeki huzurun yanı sıra karşı cinsle olan uyumlu anların da tadını çıkaracak. Akşam zamanınız az ise bilimsel edebiyat daha sonra kurgu okumalısınız. Endişelenmenize gerek yok. Doktorlar size zarar vermeyecekler, aksine yardımcı olabilirler.

İKİZLER BURCU:

Bu hafta Her problem, barışçıl, olgun bir konuşma veya uzlaşma yoluyla çözülebilir. Mayıs'ta bu İkizler için çok önemlidir. Şüphesiz her iki taraf da bu problem çözme biçimine açık olmalı, aksi halde işe yaramayacaktır. Anlaşmazlıklarda nasıl davrandığınızın farkına varmalısınız, böylece daha sonra davranışlarınızdan pişman olmayacaksınız. Zorlu projeler için yıldızların desteğini kullanın. Şimdi yeni bir fikirle ortaya çıkmak ve parlamak için doğru zamandır. Harika hissedecek ve durumunuzu zirveye taşıyacaksınız. Bunu iyi değerlendirin.

YENGEÇ BURCU:

Bu hafta Yengeç burcu neredeyse ütopik olan dünyasından kaçınılmaz olarak koparılacaktır. Gerçekçi olmayan bir şekilde sevinçten havalara uçan insanlar tarafından çevrili olunca gerçekliği unutacaksınız. Hemen dikkatinizi ve acil çözümünüzü gerektiren önemli bir durumu kaçıracağınız bir durum olabilir. Yakalayacak çok şeyiniz olacak, ancak becerileriniz sayesinde bunu hızlı ve başarılı bir şekilde halledebilirsiniz. Yabancı dil bilginizin tozunu alın. Yakında işinize yarayacak gibi görünüyor. Dikkatsizlikten kaynaklanabilecek hafif yaralanmalar tehlikesi vardır. Dikkatli olun.

ASLAN BURCU:

Bu hafta Aslan burcu için özellikle de iş alanında, çok yoğun aylardan ilki olacak. Aynı anda pek çok acil sorun ortaya çıkacak ve mümkün olan en kısa zamanda çözülmesi gerekecek. Belki sorunlarınızın nedeni olmayacaksınız, ancak iş arkadaşlarınız ve işverenlerinizle çatışmaktan kaçınmaya çalışın. Artık aynı gemidesiniz ve işbirliği yapmanız gerekiyor. İşlerinizi çok uzun süre boyunca bir kenara bırakmışsanız, onlarla biraz ilgilenin. Daha sonra kelimenin tam anlamıyla sizi yutmak isterler.

BAŞAK BURCU:

Bu hafta pozitif enerjiyi yayacaksınız. Başaklar'ın pek çok potansiyel partnere sahip olacak olmasına şaşmamalı. Herkes sizin yanınızda olmak istiyor. Komiksiniz ve çevrenize pozitif dalgalar yayıyorsunuz. Bu dönemde kazanılan temasların gelecekte oldukça yararlı olacağı görülecektir. İntikam almayı düşünmeyin çünkü iş arkadaşınız sizden daha iyi yapıyor. Kötü şans sizin aleyhinize olabilir. Bir geziye gidin. Hava çok kötü ise, en azından bazı planlar yapın.

TERAZİ BURCU:

Bu hafta işte ve kişisel hayatta olacak olan küçük sorunlar, düşünceli bir jest ile kolaylıkla düzeltilebilir. Daha fazla özen göstermek ya da mesela öğle yemeğine davet etmek kesinlikle herkesi mutlu edecektir. Teraziler nihayet istikrarlı ve pozitif bir döneme sahip olacak. Birçok sorunu, hatta uzun vadeli sorunları çözmeyi başaracaklardır.

Arkadaşınızdan tavsiye almalı ve önerdiği yeri ziyaret etmelisiniz. Sağlık daha önemlidir; uzun vadede bir soğuk algınlığını bile görmezden gelmek kesinlikle iyi bir fikir değildir.

AKREP BURCU:

Bu hafta uzun vadeli ilişkiler gelişecek. Bazı önceden gelen sorunlar bu dönemde sizden uzak duracaklar. Eşinizle aynı görüştesiniz ve kelimeler olmadan birbirinizi anlıyorsunuz. Bu dönemde Akrepler planladılarsa bir sonraki adıma geçmekten korkmamalıdırlar. Kötü alışkanlıkları bırakma zamanı geldi de geçiyor. Yıldızlar bu günlerde sizi gerçekten destekliyor.

YAY BURCU:

Bu hafta şanslı ayınız olmayacak. Yay burcu gerçekler nedeniyle ilişkilerinde güven eksikliği ile karşılacaklar ve son günlerde başka yerlerde çok fazla zaman harcamış olacaklar. Patnerinizin hislerini anlamaya ve düşünceli olmaya çalışın. Romantik jestler mutlu etmenin kesin bir yoludur. İlginç fikirlerle dolusunuz. Bunları iyi değerlendirmekten korkmayın! Zihinsel olarak kötü hissetmeniz gerçeği yorgunluktan kaynaklanmış olabilir. Vücut ve zihin bağlıdır, bunu unutmayın.

OĞLAK BURCU:

Bu hafta kendinizle başbaşa olacaksınız. Bu zamanda yardım beklemeyin. Bir toplulukta iş birliği artık işe yaramıyor ve zamanlar zorlaştığında herkes kendi başkaları ne yaparsa yapsın kendini kurtarmaya çalışıyor. Burçlar Oğlak'a Mayıs ayında arkadaşlarıyla konuşmalarını öneriyor. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Son zamanlarda işlerinizin darmadağın olduğunu düşünmüyor musunuz? Bunların organize edilmesine ve düzenlenmesine dikkat edin. Kasvet sizi rahatsız etmeyecektir. Sizden pozitif ruh hali ve enerji yayılıyor.

KOVA BURCU:

Bu hafta Kova burcunda içgüdüleri uyandırmaya başlayacak ve ruh eşinizle karşılaşma isteğini hissedeceksiniz. Gerçekten sosyal bir tip olmasanız bile; Mayıs ayında sosyal bir hayat yaşamaktan çekinmeyin. Yıldızlar yüzünden bu dönemde çok fazla çaba veya emek göstermeden gerçekten başarılı olacaksınız. Yabancı dil bilginizin tozunu alın. Yakında işinize yarayacak gibi görünüyor. Kötü bir ruh halinin riski söz konusudur. Herkesin sanki sizin aleyhinize olduğunu hissedersiniz, ama umutsuzluğa kapılmayın. Yeniden iyi olacaktır.

BALIK BURCU:

Bu hafta ikili ilişkilerde endişelenebilirsiniz. sakinolun bu endişeler yersiz, karşınızdaki kisinin açıklama yapmadan üzerine gitmeyin . Bir şeyleri tam olarak anlamak için yapmanız gereken şey birbirinizle konuşmaktır. Balık burcu aşkına devam ederken problemlerinin tümünü unutacak. Erken kalkmak ve koşmak iyi gelecektir spora gitmekten ya da bazı fitness setlerini yapmaktan çekinmeyin. Çok yakında değişiklikleri göreceksiniz.pozitiflik sizden yana.