Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

10 Ocak 2020 Cuma, 09:27

Arkadaşıma gönder
Favorilerime ekle
Bu yazıyı yazdır
Yazı boyutu
Mesut Demir

Teşekkürler Bursa! 2019 yılında kendi rekorumuzu kırdık

Mesut Demir

mesutdemir@bursadabugun.com

Türkiye'nin en çok takip edilen yerel internet medyası Bursada Bugün ailesi olarak yine haklı bir gururu yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Güçlü kadrosu, sayısız fahri muhabiri ile Bursa'da her zaman açık ara liderliğini sürdüren Bursadabugun.com, yeni nesil TV anlayışıyla ve programlarıyla yine gözde medya oldu.

Google Analytics rakamlarına göre, günlük ortalama 1 milyon 250 bin sayfa görüntülenmesi, 250 bin ortalama tekil ziyaretin yüzde 80'i Bursa'dan girişi olan Bursadabugun.com, farkıyla öncü ve liderliğini sürdürürken, birçok ulusal medyanın internet sitelerinin de önüne geçti.

2019 yılında hedeflediği 250 milyon sayfa görüntülenme rakamını egale ederek kendi rekorunu kırmayı başaran Bursadabugun.com, Bursada Bugün TV ve 94.2 Radyo Bursada Bugün mecralarıyla da Bursalıların en çok sevdiği ve takip ettiği medya oldu.

Mobil site ve mobil uygulamalarını güncelleyen Bursada Bugün, mobil uygulamalarda 65 bin okuyucusuyla Bursa'da en çok mobil uygulama indirilen sitelerin arasında liderliği göğüsledi.

Günde 3 kez 70 bin kişiye e-bülten haber gönderimi ile de okuyucularının beklentisine cevap veren Bursada Bugün, güçlü yazar kadrosu, donanımlı haber merkezi ve editörleriyle hızlı, doğru, etik habercilik anlayışıyla bizlere sonsuz güvenen Bursalıları mahcup etmedi.

Bursada Bugün TV'de yayınlanan Bursa'da Neler Oluyor?, İlçemde Neler Oluyor?, Mahallemde Neler Oluyor? ve Söz Bursalılarda programlarıyla vatandaşın derdine çare arayan, Bursa'yı yönetenler ile vatandaş arasında köprü oluyor.

Haftaiçi her gün Bursada Bugün TV ve 94.2 Radyo Bursada Bugün'de yayınlanan Aysın Komitgan'ın sunduğu Günaysın ve Politik programı, Mehmet Ali Ekmekçi'nin sunduğu Sohbet Odası, Amatör Dünyası ve Timsah Saati programı, Serkan Yetişmişoğlu'nun sunduğu Pota Altı ve Süper Futbol programı, Sümeyye İnan'ın sunduğu Sağlıkta Bugün programı, Yaman Kaya'nın sunduğu Sosyal Güvenlikte Bugün programı, Gülname Paça'nın sunduğu Turizmde Bugün programı, Pınar Yeniyiğit'in sunduğu Fi Kelam programı, Ömer Taş'ın sunduğu Astrolojide Bugün programı, Kaan Vardar'ın sunduğu K Dönüşü programı, ilgi çekici konuları ve konuklarıyla Bursa gündemine ışık tutmaya, nabızları yoklamaya devam ediyor.

Gazetecilik meslek ilkelerini önemseyen, ilkeli habercilik anlayışını benimseyen Bursada Bugün, hızlı haberciliği ile de liderliği bırakmıyor.

Bizlere her zaman güvenen, her zaman yanımızda hissettiğimiz Bursalılara şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. İyi ki varsınız..

2020 yılında da doğru, hızlı, güvenilir habercilik anlayışıyla güçlü kadromuzla Bursalılarla birlikte yürümeye, yeni belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmaya devam edeceğiz.

Günümüz ve geleceğin medyası internet gazeteciliği ve internet televizyonculuğunda lider, öncü ve örnek alınan internet medyası olarak, sözümüz söz; Bursalıların her zaman yanında olduk, olmaya devam edeceğiz.

Başta meslek büyüklerim, zor şartlarda sahada haber hazırlamak için mücadele veren muhabir arkadaşlarımız olmak üzere medya sektöründe emek veren tüm meslektaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutluyorum.

Günümüz ve geleceğin medyası olan internet medyasının Bursa'da yaptığı atılım sayesinde internet medyasının çok güçlü bir duruma geleceğini düşünüyorum. 2020'de gazetecilik etik kurallarına uyarak, sosyal medya ya da internet haber sitesinden yazdığı haber ya da yazılarla çakmadan yayın yapan internet medyası ve gazetecilerin olacağını umut ediyorum.

2020 yılında Bursa'nın ve Bursalıların yararına her projeyi destekleyeceğimizi, yanlış gördüğümüz her konuyu kaleme alarak kamuoyuna sunacağımızın unutulmaması dileğiyle..

Esen kalın..