Addams Ailesi Addams Ailesi

Charles Addams'ın sevilen serisinin 2019 yapımı animasyon filmi The Addams Family, tuhaf bir ailenin komik hikayesini konu alacak.

Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi

Mucize 2 Aşk Mucize 2 Aşk

Uzun Kız Uzun Kız

Balon Pilotları Balon Pilotları

Film 1862 yılında geçiyor. Hırslı bir bilim adamı ile varlıklı bir kadının sıcak hava balonu ile daha önce  hiç çıkılmamış bir yüksekliğe çıkma hikayesini konu alan film ikilinin hayatta kalma mücadelesine odaklanıyor.

Kahraman Balık Kahraman Balık

En büyük hayali süper kahraman olmak olan papağan balığı Alex oldukça alçak gönüllü ve iyi niyetlidir. Alex ve arkadaşlarının yaşadığı deniz git gide kirlenmektedir ve bu durumun farkına varan Alex, bunun sebebini araştırmak ister. Alex’in evlerini kirlilikten korumak için atıldığı macerada ona a...

Charlie'nin Melekleri Charlie'nin Melekleri

Bir Şans Daha Bir Şans Daha

Londra’da yaşayan Kate, bir yere gitmeyecek gibi gözüken bir hayata, başını belaya sokan bir içki alışkanlığına ve bir elf kostümü giymesini gerektiren bir işe sahiptir. Günün birinde Kate’in hayatına giren Tom, Kate’e daha önce hisstemediklerini hissettirir. Bu ikilinin bir araya gelmesinin karş...

Korkunun Sesi Korkunun Sesi

Hemen Döneriz Hemen Döneriz

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Bütün otoritelere göre tüm zamanların en iyi haltercisi olarak gösterilen efsane halterci Naim Süleymanoğlu'nun hayatını anlatacak film, kendisinin ölüm tarihi olan 18 Kasım'da 2019 yılında vizyona girecek.

Karlar Ülkesi 2 Karlar Ülkesi 2

Elsa, Anna, Kristoff ve Olaf Arendelle’den çok uzakta, krallıklarının gizemlerini çözmeye çalışıyor.  Serinin devamı olan macera dolu animasyon filminde, Elsa suda yürümek, buzdan dev dalgalar yaratmak gibi güçlerini kullanmayı öğrenirken, Anna’da kendini başka yetenekleriyle kanıtlayacak. 

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi

31 Aralık 2013'te Star Wars'un üçüncü üçlemesinin çekileceği açıklandı.

Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk

Filmde zaman yolculuğu ile ilkel çağlara giden Briar, Bramble ve Vick adlı ayıların macerası anlatılıyor. Üç ayı tarih öncesi tehlikelerden kaçarak sağ salim eve dönmeye çalışırlar.

7. Koğuştaki Mucize 7. Koğuştaki Mucize

7 yaşındaki kızı Ova ile aynı zeka yaşına sahip olan baba Memo2nun adalet arayışını anlatıyor.

Kral Şakir Korsanlar Diyarı Kral Şakir Korsanlar Diyarı

Recep İvedik 6 Recep İvedik 6

Masal Şatosu Masal Şatosu

Ve Sonra Dans Ettik Ve Sonra Dans Ettik

Küçük bir çocukken dansa ilgi duymaya başlayan Merab, dans vasıtası ile kendisini keşfetmeye çalışır. Bir topluluk ile birlikte elinden geldiği en sıkı biçimde çalışmalarını sürdüren Merab'ın hayatı, gruba giren yeni bir dansçı ile bilrikte değişime uğrar. Irakli adındaki bu dansçıyı önce rakip o...