Zeynel Abidin Erdem, Uğur Mumcu için 'Susturun şunu'dedi

Eski Mili Savunma Bakanı Ercan Vuralhan'ın çiçekçisi İnciser Garipoğlu, ünlü işadamı Zeynel Abidin Erdem hakkından inanılmaz bir iddiada bulundu.

Zeynel Abidin Erdem, Uğur Mumcu için 'Susturun şunu'dedi

Garipoğlu, Zeynel Abidin Erdem 'in Uğur Mumcu için "susturun şunu" dediğini öne sürdü. Ünlü işadamı Zeynel Abidin Erdem ise bu iddialara anında yanıt verdi: "İddiaları kesinlikle kabul etmiyorum"

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Dinamit programı 'na bağlanan Ankaralı iş kadını İncisar Garipoğlu gündemi sarsacak şok iddialarda bulundu. Uğur Mumcu suikastı ile ilgili bilinmeyenler anlatan İnciser Garipoğlu, Uğur Mumcu 'yu İranlı ve Kürt asıllı işadamlarının öldürdüğünü öne sürdü.

MUMCU 'NUN KATİLLERİ İRAN 'DA
Uğur Mumcu ile eski Milli Savunma Bakanı Ercan Vuralhan arasında zırhlı araçlar hakkında aracılık yaptığını söyleyen Garipoğlu "Uğur Mumcu 'nun katilleri Türkiye 'de değil, İran 'da. Bu cinayeti Türkiye 'deki Kürt asıllı işadamları ile İranlı işadamlarının yaptığına yüzde doksan eminim. Uğur Mumcu o dönem Kürt meselesine ve çok büyük ihalelere parmak sokmuştu." dedi.

ÇİÇEKÇİ KADINDAN ŞOK İDDİA
1981 yılında dört İranlı 'nın Türkiye 'ye geldiğini söyleyen Garipoğlu, bu isimleri açıkladı. Bu kişilerin 230 milyon liralık bir şirket kurduğunu kaydeden Garipoğlu, iş dünyasını derinden sarsacak şok bir iddiada bulundu.

İŞADAMI BANA YALVARDI "UĞUR 'U SUSTUR"
CASA uçakları ihalesini alan işadamının dükkanına geldiğinde Uğur Mumcu ile karşılaştığını ve kendisine 'Uğur 'a söyle şu Ercan 'la ilgili yazı yazmasın ' diye yalvardığını kaydeden İncisar Garipoğlu, bu işadamının ismini önceleri söylemese de Rasim Ozan Kütahyalı 'nın ısrarları üzerine söylemese de, daha sonra bu ismi açıkladı.

O İŞADAMI ZEYNEL ABİDİN ERDEM 'Dİ
"Lütfen İnciser, Uğur Mumcu 'ya bir şey yazdırma" diyen kişinin ünlü işadamı Zeynel Abidin Erdem olduğunu öne süren İnciser Garipoğlu, "Benim evimden çıkmayan bir insandı. Bu olay Uğur Mumcu cinayetiyle ilgili değil, çok farklı ve ayrı bir olaydır. Ercan Vuralhan 'ın Milli Savunma bakanı olduğu dönemlerde CASA uçaklarına imza atması için, onun avukatıyla başkasının avukatı benim kafama silah dayadılar. Belgeleri elimde. Sadettin Tantan beyi arayıp sorabilirsiniz" deyip kapadı.

ZEYNEL ABİDİN ERDEM İDDİALARI YALANLADI
İşadamı Zeynel Abidin Erdem ise programın moderatörü Latif Şimşek 'e mesaj geçerek iddiaları yalanladı.

RASİM OZAN 'A SERT TEPKİ
İnciser Garipoğlu, iddialarını saçma bulan ve itiraz eden Rasim Ozan Kütahyalı 'ya da tepki gösterdi. Garipoğlu, Rasim Ozan Kütahyalı 'nın iddialarına gülmesine sinirlenerek "5 dakika susamıyor musun sen? Gülmek için aynaya bak sen Ben senin annen yaşındayım. Ne biçim adamsın sen?" ifadelerini kullandı. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Arka Sokaklar yeni sezon fragmanı izle Karadayı 3. sezon fragmanı izle Kiraz Mevsimi 8. bölüm fragmanı izle Zengin Kız Fakir Oğlan 90. bölüm fragmanı izle Güllerin Savaşı 7. bölüm fragmanı izle Beni Böyle Sev 64. bölüm fragmanı izle, 08 Eylül 2014 Pazartesi Kocamın Ailesi 8. bölüm fragmanı izle Anasının Oğlu 3. bölüm full izle, 22 Ağustos 2014 Kiraz Mevsimi 7. bölüm full izle, 22 Ağustos 2014 Diğer Yarım 10. bölüm full izle, 22 Ağustos 2014 Benim Adım Gültepe 1. bölüm fragmanı izle Küçük Kıyamet 55. bölüm full izle, 21 Ağustos 2014 Kocamın Ailesi 7. bölüm full izle, 21 Ağustos 2014 Zengin Kız Fakir Oğlan 89. bölüm full izle, 21 Ağustos 2014 Kiraz Mevsimi 7. bölüm fragmanı izle Medcezir 2. sezon fragmanı izle Güzel Köylü 9. bölüm full izle, 20 Ağustos 2014 Ulan İstanbul 10. bölüm fragmanı izle Anasının Oğlu 3. bölüm fragmanı izle Küçük Kıyamet 55. bölüm fragmanı izle