Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

'Zenci veya uzak doğulu bir bebek evlat edineceğim'

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Seray Sever, evlenemezse evlat edineceğini ifade ederek, "Zenci ya da uzak doğulu bir bebek evlat edinirim, değişik bir bebek isterim diye düşünüyorum" dedi.

'Zenci veya uzak doğulu bir bebek evlat edineceğim'

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Seray Sever, evlenemezse evlat edineceğini ifade ederek,'Zenci ya da uzak doğulu bir bebek evlat edinirim, değişik bir bebek isterim diye düşünüyorum' dedi.

Kanaltürk ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Seray Sever, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

2013 yılında Astroloji haritasında evlilik göründüğünü söyleyen Sever,'Evlenemezsem de evlat edinirim ya da bir an evvel kardeşimin tepesine binerim ki; bir an önce evlensin çocuk doğursun diye. Annem de torun istiyor' dedi.

Evlat edinmeye karşı olmadığını belirten Seray Sever,'Evlat edinirsem zenci ya da uzak doğulu bir bebek alıırm, değişik bir bebek isterim diye düşünüyorum' ifadesini kullandı.

'NİŞANLIMLA AYRILACAĞIMIZI BİLİYORDUM'

Nişanlısı Tolga Acar ile üç ay önce ayrılan Sever,'Sonumun böyle olacağını biliyordum. Çünkü astroloji haritassında gördüm. Görüdm diye de ilişkimi bitirmedim tabi. Ama güzel bir şey yaşadım, hiç pişman değilim. Birbirimize emek ve sevgi verdik' şeklinde konuştu.

'BİRAZ SAF OLMAK LAZIM'

İlişkilerde kadının biraz saf olması gerektiğini söyleyen Seray Sever,'Erkekler akıllı, zeki kadın seviyorlar ama bu ilişkiyi olumsuz etkiliyor. Adama kendini daha akıllı ve güçlü hissettireceksin ki, egosu zedelenmesin' diye konuştu. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!