Zayıflamak için hamam böceği sütü içti

Ken Bebek olarak bilinen Brezilyalı Rodrigo Alves'in hayalindeki kişi gibi görünmek için defalarca bıçak altına yattı. Alves, kilo vermek için hamam böceği sütü içtiğini söyledi.

Zayıflamak için hamam böceği sütü içti

Ken Bebek olarak bilinen Brezilyalı Rodrigo Alves'in hayalindeki kişi gibi görünmek için defalarca bıçak altına yattı. 

Bu zamana dek farklı uygulamalarla bizleri şaşırtan Alves, bu defa mideleri ağıza getiren bir sırrını paylaştı. 

Alves, kilo vermek için hamam böceği sütü içtiğini söyledi.   

Hamam böceği sütünün hem iyi bir antioksidan hem de güçlü bir yaşlanma karşıtı olduğunu söyleyen Alves, hamam böceği sütünün Los Angeles'ta yaşayan ünlüler tarafından da kullandığını bunun oldukça popüler olduğunu söyledi. 

Yalnız bütün hamam böcekleri süt salgılamıyor. Doğum yapan tek hamam böceği türü bulunuyor. Diploptera punctate adı verilen bu böcek yavrularını beslemek için süt üretiyor. 

DOKTORLAR UYARDI O DİNLEMEDİ

İnsan Ken bebek Rodrigo Alves, Ken bebeğe benzemek için defalarca ameliyat masasına yattı. Hayalindeki gibi görünmek için durup dinlenmeden ameliyat masasına yatan Alves, bu defa da Prag'a gitti.  

Rodrigo Alves, peş peşe geçirdiği ameliyatlar yüzünden defalarca doktorlar tarafından uyarıldı ancak Alves uyarılara kulak asmadı.  

Tekrar bıçak altına yatan Alves'in ameliyatında çekilen fotoğraflar bu kez dudak uçuklattı. Uyarılara rağmen estetik operasyonlara devam eden Alves, hayalinin peşinden koşmaya devam edeceğini söylüyor.  

60 KEZ OPERASYON GEÇİRDİ

İnsan Ken bebek olarak tanıdığımız Brezilya doğumlu 34 yaşındaki Rodrigo Alves, bu görünüme kavuşmak için 60 kez operasyon geçirdi. 

Dudak ve burun ameliyatları, botoks, dolgular, çene ameliyatı, karın kası ameliyatı, saç nakli, yüz germe gibi daha birçok operasyon için bıçak altına yatan Alves, en son ince bir bele sahip olmak için kaburgalarını aldırdı.  

İstediği görüntüye kavuşmak için yaptırdığı operasyonlarda birtakım talihsizlikler de yaşadı. Cilt bakımı sırasında yüzü yandı, üst üste yaptırdığı burun estetiği ameliyatları yüzünden burnu çürüdü. 

Ancak daha iyi görünmek için estetik operasyonlara devam edeceğini açıklayan Alves, kendisini bu şekilde daha mutlu hissettiğini söylüyor. 

Alves, yaptığı bir açıklamasında şunları söylemişti: "Çocukken bir kız gibi göğüslerim vardı. Okulda benimle 'patates kafa' diye dalga geçiyorlardı. 7 yaşındayken beni merdivenlerden itmişlerdi. Şişman, çirkin ve biçimsiz olduğum için depresyondaydım. İstediğim tek şey Brezilyalı standartlarında bir yakışıklılıktı, bu sayede toplumun beni kabul etmesini istedim."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!