Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

YTCreators Akademi açıldı! 

Türkiye'nin ve Bursa'nın en büyük yeni medya stüdyo yatırımı olan YTCreators Akademi'nin açılışı bugün gerçekleştirildi. 

YTCreators Akademi açıldı! 

GÜLNAME PAÇA / BURSADA BUGÜN 

Türkiye'nin ve Bursa'nın en büyük yeni medya stüdyo yatırımı olan YTCreators Akademi New York'tan sonra Bursa'da açıldı. 

Gerçekleştirilen açılışa AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Saim Kılavuz, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili ve Grup Sözcüsü Fethi Yıldız ve çok sayıda davetli katıldı. 

Yeni medya msn'lik hizmeti, yeni medya menajerlik hizmeti ve yeni medya stüdyo ve prodüksiyon hizmeti verecek olan YTCreators Akademi, sosyal medya içeriği üreten ya da üretmeyi hedefleyenler için yeni bir eğitim ve stüdyo kurumu olarak faaliyet gösterecek.

Açılışta konuşan Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Saim Yılmaz, "Bursa'nın tarihte büyük bir yeri var. Buna paralel olarak Serkan Bey, Bursa'da YouTube ile ilgili önemli bir yatırım yaptı. Biz de hayır ve iyilik kapısını açması dileğiyle hayırlı olsun diyoruz" ifadelerini kullandı. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!