Yoldan Çıkan Oyun'a Açıkhava'da yoğun ilgi!

 "İstikbal Harbiye Açıkhava Konserleri" kapsamında Zorlu PSM prodüksiyonu ile gerçekleşen, komedinin yıldızlarının bir araya geldiği "Yoldan Çıkan Oyun" ile devam etti. Büyük ilgi gösterilen oyunda kahkahalar ve alkışlar bir an olsun eksik olmadı.

Yoldan Çıkan Oyun'a Açıkhava'da yoğun ilgi!

Lerzan Pamir'in yönettiği, Mehmet Ergen'in ise çevirmenliğini üstlendiği Yoldan Çıkan Oyun son defa sevilen oyuncular Sarp Apak, Öner Erken, Haki Biçicili kadrosuyla sahne aldı. Oyun içinde oyun mantığıyla kurgulanan "Yoldan Çıkan Oyun", 1920'lerde geçen gizemli bir cinayet hikayesi üzerine kurulu. "Malikanede Cinayet" adlı polisiye oyunu sahneye koyan amatör bir tiyatro kumpanyasının, işi tam anlamıyla ellerine yüzlerine bulaştırmasını konu alıyor.

Olabilecek bütün aksiliklerin gerçekleşmesi ve oyuncuların başına gelen binbir türlü terslik, tiyatro oyunlarında ağlatmanın güldürmekten daha kolay olduğu yönündeki ezberi bozuyor. 

Harbiye Açıkhava'da ilk kez sergilenen "Yoldan Çıkan Oyun"u izlemeye, Murat Cemcir, Gökhan  Müge Boz, Hıncal Uluç, Hasibe Eren, Erdem Yener,  gibi ünlü isimler de geldi.
Gelen izleyiciler arasında Murat Cemcir, kendisine yönetilen soruları yanıtları yanıtladı. Her şeğin güzel geçtiğini dile getiren oyuncu  Cemcirr, 'yaz dizilerinin tercih edermisiniz sorusuna' ''Yok yakında bir dizimiz var ama ben yaz dizisi değilde kış aylarındaki dizilerini tercih ediyorum'' şeklinde cevap verdi.

Satıcılar etrafını sardı

 Güzel oyuncu Burcu Özberk önceki gece Arnavutköy'de görüntülendi. Bir kız arkadaşıyla birlikte yürüyen oyuncuyu sokak satıcıları etrafını sardı. Güzel oyuncu etrafını saran satıcılara 100 TL bahşiş verdikten sonra arkadaşıyla bir mekana geçti.

Aynı proje olma

 'Kiraz Mevsimi' dizinde birlikte kamera karşısına geçen Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'na 'Tekrar aynı projede yer alır mısınız?' sorusu soruldu. Özge Gürel 'Aynı proje olmaz. Biz Serkan ile çok güzel bir dizi yaptık, şu an için uzun bir süre aynı proje de yer almak istemiyoruz, daha önümüzde çok uzun zamanlar var. Bir süre sonra belki olabilir' diye yanıt verdi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!