YILDIZ SANAYİCİLERDEN DESTEK İSTEDİ

AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Cafer Yıldız, seçim propaganda çalışmalarını Osmangazi'de sürdürdü.

YILDIZ SANAYİCİLERDEN DESTEK İSTEDİ

Yıldız, ilk olarak Osmangazi Belediyesinin Hamitler Mahallesi'nde düzenlediği asfalt sezonu açılış törenine katıldı.
Burada Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ile birlikte Hamitler TOKİ bölgesinin yollarının asfaltlanması çalışmasına katılan Yıldız, bu hizmetin vatandaşın memnun olması açısından çok önemli olduğunu ve özellikle mahalle yollarının en iyi duruma getirilmesi konusunun AK Partili yerel yönetimlerce çok önemsendiğini söyledi.
Açılıştan sonra Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ile Bağlarbaşı Pazar yeri ziyaretinde bulunan Yıldız, Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Timi ile birlikte vatandaşlara ve pazarcı esnafa 1 Milyon Fidan Kampanyası çerçevesinde fidan dağıttı.
Vatandaşların sıcak ilgisi ile karşılanan AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Yıldız, istikrar sürecinin Türkiye'nin 2023 hedefleri doğrultusunda sürdürülmesinin çok önemli olduğunu söyleyerek vatandaşlardan destek istedi.
ESNAF VE SANAYİCİLERDEN DESTEK İSTEDİ...
Gençosman'a geçip Ayakkabıcılar Odası'nı ziyaret eden Cafer Yıldız, Başkan İbrahim Aytekin'den küçük esnafın sorunlarını dinledi, talepleri not etti.
Anadolu Sanayicileri ve İşadamları Derneği'ni de(ANASİAD) ziyaret eden Yıldız, Başkan Eyüp Kutlucan'la ekonominin sorunları üzerine görüştü. Kutlucan, Yıldız'a sanayicinin bürokrasiden çok çektiğini, küçük bir şube açmanın bile fabrika yönetmekten zor olduğunu, kıdem tazminatı konusunun kendileri için ciddi bir sorun olduğunu bu konunun gerekli yasal ve anayasal düzenlemelerle işçilerin ve işverenlerin memnun olacağı bir şekilde çözüme kavuşturulması gerektiğini söyledi.
Yıldız, yeni dönemde yapılacak yasal ve anayasal çalışmalarla bu sorunu çözeceklerini söylerken, "Küçük dertlerimize rağmen istikrar süreci çok önemli. Bu anlamda sanayicilerimizin ve işadamlarımızın da desteğini bekliyoruz" dedi.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!