Yıldırım'dan taziye ziyareti

Bakan Yıldırım, Şile açıklarında batan gemiye yardıma giderken kayalıklara savrulup parçalanan Kıyı Emniyet botunda görevli personellerin ailelerini ziyaret etti.

Yıldırım'dan taziye ziyareti

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Türkiye Denizciler Sendikası Başkanı Hasan Pekdemir ile Karadeniz'de çıkan fırtına nedeniyle Şile'de batan gemiye yardıma giderken dalgaların kayalıklara savurması sonucu batan Kıyı Emniyet botunda görev yapan personellerin ailelerini ziyaret etti.

Hayatını kaybeden, botun kaptanı Cemil Özden ve yağcı olarak görev yapan Turgay Sarıboğan'ın ailelerini ziyaret eden Bakan Yıldırım, başsağlığı dileğinde bulundu.

Daha sonra hala kayıp olan Mehmet Genç ve balıkçı Mümin Akgün'ün aileleri ile görüşen Yıldırım, üzüntüsünü dile getirdi. Bakan Yıldırım, kazadan sağ kurtulan Ahmet Kasarcı'yı da evinde ziyaret ederek ''geçmiş olsun'' dileğinde bulundu.

Ailelere, kazayla ilgili soruşturma başlatıldığını hatırlatan Yıldırım, iddia edildiği gibi kusur ve ihmal varsa bunlarla ilgili sorumlular hakkında ne gerekiyorsa yapılacağını söyledi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!