Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Yıldırım'dan etkili iletişim semineri

AK Parti Yıldırım Ar-Ge Başkanlığı'nca hazırlanan ve uluslararası danışman, eğitimci, koç ve yazar Doç. Dr. Şaban Kızıldağ'ın konuşmacılığında gerçekleşen "İletişimde Samimiyet ve Doğallık" semineri Yıldırımlılar'dan yoğun ilgi gördü.

Yıldırım'dan etkili iletişim semineri

Bugüne kadar verdiği konferans ve seminerlerle 1 milyondan  fazla  kişiye ulaşmış uluslararası danışman, eğitimci, koç ve yazar Doç. Dr. Şaban Kızıldağ; AK Parti Yıldırım Ar-Ge Başkanlığı'nın Barış Manço Kültür Merkezi'nde düzenlediği "İletişimde Samimiyet ve Doğallık" seminerinde 'Mazeret Yok' manifestosu ile Yıldırımlılara iletişimde yeni bir bakış açısı kazandırdı. Yoğun katılımın sağlandığı seminerde konuşan AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı, siyasette halkla samimi iletişim kurmanın her şeyden daha önemli olduğunu belirterek; "Halkla iletişimi doğru kurduğunuz an insanların güvenini ve sevgisini kazanmanın yanı sıra istediğiniz başarıyı da yakalarsınız" dedi. 


YAZICI: "SİYASETTE BAŞARININ ANAHTARI ETKİLİ İLETİŞİM"
Türkiye'de etkili iletişimi en iyi uygulayanların başında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın geldiğini belirten Başkan Hüdayi Yazıcı, Başbakanın halkla sağlıklı iletişim kurabilen ve her geçen günde halkın desteğini arttırabilen bir lider olduğunu hatırlatarak; "AK Parti Yıldırım İlçe Teşkilatı olarak Başbakanımızın halkımızla sağladığı etkili iletişimi, Yıldırım'da bizlerde sağlayabilmek için bu gibi seminerlere büyük önem veriyoruz" diye konuştu. Teşkilatının halkla iletişim kurmada bugüne kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadığını ifade eden Başkan Yazıcı, "Yine de teşkilatımıza iletişimde kendilerini yenilemeleri ve kendi davranışlarını gözden geçirmeleri adına AR-Ge Başkanlığı'mızın öncülüğünde bu gibi seminerleri gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz" şeklinde konuştu. Bu tarz seminerlerin ve programların ilerleyen dönemde de devam edeceğini belirten Yazıcı, sözlerini şu cümleyle tamamladı: "Seminere yoğun katılım gösteren Yıldırımlılar başta olmak üzere seminerde sergilediği performansla bilgi ve birikimlerini bizlerle paylaşan Doç. Dr. Şaban Kızıldağ'ın yanı sıra katkılarıyla seminerimize destek veren Yıldırım Belediyesi'ne teşekkür ediyorum" 
 

KESKİN: "MEKATRONİKTEN İBARET İLETİŞİM, İLETİŞİM DEĞİLDİR"
Teknolojik cihazlarla kurulan mekatronikten ibaret iletişimin her daim cansız ve ruhsuz bir iletişim olacağına dikkat çeken Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, "İnsanların saygısını ve sevgisini kazanarak hoşgörüyle gözlerinin içine bakarak kurulan iletişim, şüphesiz her dönem etkili iletişim olacaktır" dedi.  AK Parti Yıldırım İlçe Teşkilatı'nın Doç.  Dr. Şaban Kızıldağ ile güzel bir programa daha imza attığının altını çizen Özgen Keskin, "Bizde belediye olarak her zaman el ele, kol kola ve yürek yürüğe olmamızdan dolayı teşkilatımızla birlikte bu programa katkı koymaya çalıştık. İnşallah bu seminer ile herkes birbiriyle diyalog kurar, herkes birbirini anlar, sever ve hoşgörür... Saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde de diyalog ortamı ve iletişim olur" diye ifade etti.

Seminerin sonunda Doç. Dr. Şaban Kızıldağ'a ve etkinliğin oluşmasında emeği geçenlere plaket takdim edilirken ayrıca, seminere katılanlar arasında yapılan çekilişle de Şaban Kızıldağ'ın imzalı kitabı ve çeşitli hediyeler verildi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!