"Yıldırım'da yıldırım hızıyla çalışacağız"

AK Parti Yıldırım Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Çaltılı, Yıldırım ilçesinin acil çözülmesi gereken sorunlarını bildiklerini ve bu sorunların çözümü konusunda bir dönem belediye başkanlığı yapacakmış gibi irade koyarak Yıldırım'da yıldırım hızıyla çalışacaklarını vurguladı.

''Yıldırım'da yıldırım hızıyla çalışacağız''

 

 

AK Parti Yıldırım Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Çaltılı, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Değirmenönü, Yavuzselim ve Hacivat Mahallelerini gezen Çaltılı, esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Yaptığı ziyaretlerde büyük bir ilgiyle karşılanan Çaltılı; "Biz, vatandaşımızı makamımızda değil, onun ayağına giderek, istek ve sorunlarını yerinde teşhis edip, birlikte çözümler arayacağız. Oluşturacağımız iletişim ve koordinasyon merkezleriyle en hızlı ve doğru çözümleri hep beraber üreteceğiz. Yıldırım ilçemizin problemlerini yıldırım hızıyla çözeceğiz" diye konuştu.

ÇALTILI'DAN GÜÇLÜ İRADE VURGUSU
Özellikle esnafın istek ve şikâyetlerini dinleyen Başkan Aday Adayı Mustafa Çaltılı, bugüne kadar kendisine verilen görevleri layıkıyla yerine getirmeye çalıştığını, başkanlık görevi verildiğinde de aynı kararlılıkla çalışacaklarının altını çizdi. Çaltılı şöyle devam etti: "Yıldırım'ın en büyük sorunu yoğun göçün neden olduğu çarpık kentleşmedir. Yılların getirdiği bu sıkıntı ancak ve ancak güçlü bir iradeyle çözüme kavuşturulabilir. Yıldırım'ın ve Yıldırımlıların menfaatine katkı koyacak her türlü plan ve projelerimizi birlikte uygulayacağız. Belediye başkanlığını bir dönem yapacakmışız gibi hız ve iradeyle yürütmek zorundayız." 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!