Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali Bursada Bugün'ü ziyaret etti

Bursa Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali Bursada Bugün'ü ziyaret etti. Edebali, Bursada Bugün'ün Bursa'da iyi bir imajı olduğunu belirterek Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Kopal'a yayın hayatlarında başarılar diledi.

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali Bursada Bugün'ü ziyaret etti

Bursa Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Bursada Bugün'ü ziyaret etti. Başkan Edebali, basının tarafsız ve adil olması gerektiğinden bahsederek "Elbette ki tarafsız, adil, yapıcı ve yapılan hizmetin bir kamu hizmeti olduğu bilinci çok önemli. Bu da idarecilerin bakış açısıyla doğru bir yol haritasıyla belirlenir" ifadelerini kullandı.

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Bursada Bugün Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Kopal da, "Gazetecilikte kırıcı bir dil olmaması gerekiyor. Ayrıca yayın politikasının tamamen bir tarafsızlık noktasında ilerlemesi oldukça önemli. Buna da toplum olarak çok ihtiyacımız var" şeklinde konuştu. 

Başkan Edebali, ziyaretin ardından Radyo Bursada Bugün 94.2 frekansında canlı yayına katılarak 24 Haziran seçimlerini de değerlendirdi.

Kaynak: BURSADA BUGÜN

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!