Yılbaşında kar yağacak mı? Hava nasıl olacak 2019

Yeni yıla kısa bir süre kaldı ve yılbaşı hazırlıkları başladı. Peki "Yılbaşında hava nasıl olacak. Yılbaşında kar yağacak mı?" sorularına yanıt aramaya başladık. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgiler ışığında Bursa, İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde yılbaşında hava durumu nasıl olacak?

Yılbaşında kar yağacak mı? Hava nasıl olacak 2019

2019 yılına sayılı günler kala tüm şehirlerde hazırlıklar devam ediyor. Organizasyonlar ve çeşitli aktivitelerle yeni yılı kutlayacak insanların akıllarındaki tek soru; Yılbaşında hava nasıl olacak. Yılbaşında kar yağacak mı? Yılbaşında kar yağmasını herkes ister. Peki Meteoroloji Genel Müdürlüğü yılbaşında kar yağacakmı sorularına nasıl cevap veriyor.

Yılbaşında kar yağacak mı? Son dakika yeni yılda hava durumu!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'den edinilen uzun vadeli hava tahminlerine göre yılbaşında pek kar görünmüyor. İşte 4 büyük ilimizdeki yılbaşı hava tahminleri.

YILBAŞINDA BURSA'DA HAVA DURUMU NASIL OLACAK?

31 Aralık 2018 Pazartesi Bursa'da hava durumu kısmen güneşli geçecek. Gündüz Yılbaşında bursa 9 derece olurken, gece 2 derece dolaylarında seyredecek.

YILBAŞINDA İSTANBUL'DA HAVA DURUMU NASIL OLACAK?

31 Aralık 2018 Pazartesi günü İstanbul'da hava bulutlu en yüksek 9 derece en düşük 4 derece olması bekleniyor.

YILBAŞINDA ANKARA'DA HAVA DURUMU NASIL OLACAK?

Ankara'da 31 Aralık 2018 Pazartesi gününün soğuk ancak yağışsız çoğunlukla güneşli olması bekleniyor. Meteoroloji'nin son verilerine göre en yüksek sıcaklık 5 en düşük -1 derece olacak. 

YILBAŞINDA İZMİR'DE HAVA DURUMU NASIL OLACAK?

31 Aralık 2018 Pazartesi günü İzmir'de parçalı bulutlu bir hava olması bekleniyor. Meteoroloji'nin son değerlendirmelerine göre, 31 Aralık'ta en yüksek 12 derece en düşük 7 derece olacak.

Meteorolojiden edinilen bu veriler uzun vadeli ve değişkenlik gösterebilir. Hava durumunda bir gelişme olursa sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!