Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

YETENEK SİZSİNİZ'İN BİRİNCİSİ SEFA'DAN İLK RÖPORTAJ

'118'den numaramı bulup telefonda taklit istiyorlar'

YETENEK SİZSİNİZ'İN BİRİNCİSİ SEFA'DAN İLK RÖPORTAJ

"Yetenek Sizsiniz Türkiye" yarışmasının favorisi ilüzyonist Aref'i eleyerek birinci olan Sefa Doğanay: "Finalde kendimi yenilgiye hazırlamıştım"

Milliyet gazetesinden Pelin Çini, "Yetenek Sizsiniz Türkiye"nin birincisi Sefa Doğanay'la ilk röportajı gerçekleştirdi..

Bazen röportaj yapmak istediğiniz kişiye ulaşmak ve söyleşi için ikinize de uygun bir gün belirlemek dünyanın en zor işi haline gelebilir. Buluşmadan önce onlarca kez telefonda konuşup, röportaj saatini teyit etseniz de son anda bir aksilik çıkar. Sefa Doğanay ile benim hikayem de böyle başladı. Hafta boyunca telefonlaştık, tam buluşacağız derken onun katılması gereken bir program ya da toplantı çıktığı için ertelemek durumunda kaldık. Tahmin edersiniz ki bu oldukça sinir bozucu bir süreç, bir ara röportajdan vazgeçmeyi düşünsem de içimden bir ses bu çocukla konuşmam gerektiğini söylüyordu. Ayrıca yarışmada destekleyip oy verdiğim kişiyi yakından görüp ve tanımak bence hakkımdı.
Sonunda Acun Ilıcalı'nın Levent'teki ofisinde bir araya geldik. Buluşmaya gittiğimde beni uğraştırdığı için ona kızgındım ve çabuk havaya girdiğini düşünüyordum. Ofiste oturup ses kayıt cihazımı ve defterimi çıkarttığım anda yüzünde mahcup bir ifade ile kapıda belirdi. Tahmin ettiğiniz üzere de bundan sonra yaşanan bir saat boyunca sarf ettiği her cümle ile kafamdaki önyargıları silmeyi başardı, "İyi ki ona oy atmışım" dedirtti.
EN SON HABER.COM 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!