Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Yerli elektroşok silahı Wattozz için 5 milyon dolarlık anlaşma!

Albayraklar Şirketler Grubu tarafından üretilen milli elektroşok silahı Wattozz'un satışı için Malezyalı Dian Synergy firması ile 5 milyon dolarlık sözleşme imzalandığı bildirildi

Yerli elektroşok silahı Wattozz için 5 milyon dolarlık anlaşma!

Albayraklar Şirketler Grubundan yapılan açıklamada, dünyanın ilk  kablosuz elektroşok silahı Wattozz için birçok ülkeden sipariş geldiği  belirtildi.

Wattozz'un ilk satış sözleşmesinin bugün imzalandığı bildirilen  açıklamada, "Malezyalı Dian Synergy firması ile 5 milyon dolarlık satış  sözleşmesi imzalandı." ifadesi kullanıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Albayraklar Yönetim Kurulu Başkanı  Adnan Albayrak, hedeflerinin Wattozz ile Türkiye'ye yılda ortalama 250 milyon  dolar girdi sağlamak olduğunu kaydetti.

Albayrak, Wattozz'un artık dünya markası haline geldiğini ve 100'ün  üzerinde farklı ülkeden gelen distribütörlük başvurularını değerlendirmeye devam  ettiklerini belirtti.

Malezyalı firma yetkilisi Bakhtiar Bin İbrahim de Türkiye'nin ürettiği  ürünlerin kalitesine güvendiklerini ve Wattozz'a hayat kurtaran bir silah gözüyle  baktıklarını ifade etti.

Silahın Malezya'daki tanıtımı 24 Ocak 2019'da Kuala Lumpur'da  gerçekleştirilecek.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!