Yeni iPhone'lar harika bir özellikle geliyor

iOS 12 Beta 5 sürümü ile birlikte yeni iPhone akıllı telefonlar ile birlikte gelecek bir özellik ortaya açıkmış durumda. Bu yeni özelliğin birçok kullanıcıyı memnun edeceği ise kesin. Beta sürümün kodları sayesinde iPhone çift SIM kart desteği kendisini gösterdi. Bu sayede kullanıcılara aynı anda iki mobil operatör için destek sağlanmış olacak.

Yeni iPhone'lar harika bir özellikle geliyor

Tahminler, ikinci SIM kart slotunun uygun fiyatlı 6.1 inç iPhone ile geleceği yönünde. Bugüne kadarki en büyük iPhone olarak geleceği ifade edilen 6.4 inç iPhone X Plus ise ilk çift SIM destekli model olarak karşımıza çıkabilir. Bu durumun sebebinin LCD ekranlı iPhone modelinin ertelendiği konusundaki iddialar olduğunun altını çizelim. Bütçe dostu olacağı ileri sürülen iPhone 9 modelinin iPhone X Plus çıkışından 1-2 ay sonra geleceği söyleniyor. Büyük ekranlı model için tahmin edilen fiyat ise 999 dolar.

Bu yılki iPhone modellerinin hücresel modemi ise Gigabit LTE ile gelecek gibi gözüküyor. Cihazlarda yeni Intel modemlerin sunulacağı belirtilirken Çin ve Avrupa gibi yerlerde çift SIM kartlı akıllı telefon modellerinin oldukça popüler olduğuna da dikkat çekiliyor.

Apple tarafından gerçekleştirilecek çift SIM kart atağının satışlara etki edeceği düşünülüyor. Bunun sebebi ise bu destek sayesinde özellikle Asya pazarında birçok kişinin yeni modele geçmeyi isteyeceğinin öngörülmesi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!