Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu?

Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın birincisi belli oldu. Onur Büyüktopçu'nun sunduğu ve TV8'de yayınlanan Yemekteyiz'in 10-14 Haziran haftasında ekrana gelen 404. son bölümünde sonuçlar açıklandı. Yemekteyiz'de bu haftaki puanlamaların sonunda ise haftanın birincisi ve 10 bin TL'lik ödülün sahibi olan yarışmacı belli oldu. Final bölümü ise Serpil Uzunçavdar'ın evinde çekildi. Peki Yemekteyiz'i kim kazandı? İşte 14 Haziran Cuma Yemekteyiz sonuçları ve haftanın birincisi.

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu?

Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğunu yaptığı TV8'in sevilen yarışma programı Yemekteyiz'in 10-14 Haziran haftasında heyecan doruktaydı. Yemekteyiz'de bu hafta Burak Şahingil, Sibel Özkan, Emine Solmaz, Barış Dönmez ve Serpil Uzunçavdar 10 bin TL'lik ödül için mücadele etti.

Yemekteyiz'in 10-14 Haziran haftası yayınlanan 404. son bölümünde, haftanın birincisi ve 10 bin liralık ödülün sahibi belli oldu.

YEMEKTEYİZ'DE KİM BİRİNCİ OLDU?

Yemekteyiz'de bu hafta yine birbirinden farklı yarışmacılar, hazırladıkları menülerle rakiplerine karşı yarıştı. Haftanın son günü büyük final gerçekleşti ve bir kişi para ödülünün sahibi oldu. Hafta finali Cuma günü Serpil Uzunçavdar'ın evinde yapıldı. Yemeklerin ardından günün puanlaması yapıldı. Yarışmacılar hafta boyunda yaptıkları puanlama ile haftanın birincisini seçti ve bir isim 10 bin TL'lik para ödülünün sahibi oldu.

Yemekteyiz'de haftanın beşincisi 16 puan alan Serpil Uzunçavdar oldu. 20 puan alan Sibel Özkan dördüncü olurken, 21'er puan alan Burak Şahingil ve Emine Solmaz haftanın üçüncü ve ikincisi oldu. Bu sonuçlarla, Yemekteyiz'in bu haftaki birincisi 27 puan alan Barış Dönmez oldu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!