Yem fabrikasında yangın çıktı!

Burdur'un Çeltikçi ilçesinde bir yem fabrikasında yangın çıktı. Yangın fabrikanın buğday ve ambar bölümlerini sardı. Yangın sırasında fabrikada bulunan iki işçi hastaneye kaldırıldı, dumandan etkilenen iki işçi ile elinden yaralanan itfaiye erine ise olay yerinde müdahale edildi. Yangın iki saatlik çalışma sonucunda kontrol altına alınabildi

Yem fabrikasında yangın çıktı!

Alınan bilgiye göre, Burdur'da fabrikanın kazan dairesinde meydana gelen patlama  sonucu çıktığı iddia edilen yangın, tesisin buğday ve ambar bölümlerini sardı.

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve polis  ekipleri sevk edildi.

Yangın sırasında fabrikada bulunan iki işçi ambulansla Bucak Devlet  Hastanesine kaldırıldı. Yaralıların hayati tehlikesi bulunmadığı öğrenildi.

Alevlere müdahale ederken dumandan etkilenen iki işçi ve elinden  yaralanan itfaiye eri ise olay yerindeki sağlık ekipleri tarafından ayakta tedavi  edildi.

İKİ SAAT SONRA SÖNDÜRÜLDÜ

Burdur'un Çeltikçi ilçesinde bir yem fabrikasında çıkan ve itfaiye ekiplerince söndürülen yangın hasara yol açtı. 

Alınan bilgiye göre, fabrikanın kazan dairesinde yapılan kaynak  çalışması sırasında meydana gelen patlama sonucu çıktığı iddia edilen yangın,  tesisin buğday ambarı bölümünü de sardı. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine  itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Yangın sırasında fabrikada bulunan işçilerden Ahmet Sağar ve Halil Er  ambulansla Bucak Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralıların hayati tehlikesi  bulunmadığı öğrenildi.

Alevlere müdahale ederken dumandan etkilenen iki işçi ve elinden  yaralanan itfaiye eri ise olay yerindeki sağlık ekipleri tarafından ayakta tedavi  edildi.

Yangın yaklaşık iki saatlik çalışmanın ardından itfaiye ekiplerince  söndürüldü.

Olayda, fabrikanın tahıl ambarı ve kazan dairesi kullanılamaz hale  geldi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!