Yayıncıların 'Criteo Direct Bidder' kullanımı yaygınlaşıyor

Yayıncılar gelirlerini en üst seviyeye çıkarmak için 'Header Bidding' teknolojisini benimsiyor, Criteo Direct Bidder kullanımı yaygınlaşıyor.

Yayıncıların 'Criteo Direct Bidder' kullanımı yaygınlaşıyor

Gelişen teknolojinin hızına yetişmek özellikle pazarlama sektöründe çok daha büyük önem taşıyor. Müşterilerine en hızlı ve en doğru kaynaklardan ulaşmak isteyenlerin, teknolojinin sunduğu kolaylıklardan yararlanması ise en akıllıca yöntemlerden. Bu alanda hizmet veren birçok dijital pazarlama şirketlerinden doğru olanı seçmek sizi istediğiniz sonuca hızlıca ulaştırıyor. Sahip oldukları veri tabanları ve değişik dijital pazarlama taktikleri ile dijital platformlarda çok daha fazla görünürlük elde edebilirsiniz. Bu alandaki önde gelen şirketlerden biri ise Criteo.
 
Küresel Tedarik Genel Müdür Yardımcısı Marc Grabowski, Criteo'nun sağladığı avantajları şöyle özetliyor: 

"Criteo Direct Bidder'ın 2.000'e ulaşan yayıncısayısı, yayıncıların mevcut mecralarını uzun vadede paraya çevirme ve müşteri artırma stratejilerini destekleyen, envanter ve yayıncı çözümleri geliştirmede yaptığımız sürekli yeniliklerin bir göstergesidir. Ortaklarımızın değerli envanterlerini üst düzey taleple buluşturarak, hem müşterilerimizin hem de okuyuculara ilgi çekici içerik sağlamak isteyen yayıncıların kazançlı çıktığı bir senaryo ortaya koyuyoruz. Ayrıca, yayıncılar için gelişmiş bir 'header bidding' deneyimi yaratmak üzere Prebid topluluğuna katılmak da Criteo için oldukça doğal bir durum."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!