Yasak Elma'da Gülben Ergen ti'ye alındı!

Yasak Elma son bölümü ile geçtiğimiz günlerde FOX ekranlarında yayınlandı.

Yasak Elma'da Gülben Ergen ti'ye alındı!

Dizinin 45. bölümündeki bir sahnede Yıldız'ın Ender'e 'Unutma ki bana hiçbir şey olmaz' demesi akıllara Gülben Ergen'i getirdi.

Yasak Elma Gülben Ergen'i fena ti'ye aldı sosyal medya karıştı!

Yasak Elma son bölümü ile geçtiğimiz günlerde FOX ekranlarında yayınlandı. Dizinin 45. bölümündeki bir sahnede Yıldız'ın Ender'e 'Unutma ki bana hiçbir şey olmaz' demesi akıllara Gülben Ergen'i getirdi.

Sezon finali için gün sayan Yasak Elma 45. son bölümü ile pazartesi akşamı ekrana geldi. Entrika, aldatma ve ihtiras dolu senaryosu ile dikkat çeken dizinin bir sahnesindeki 'ince' gönderme izleyicinin gözünden kaçmadı.

Halit'in eski eşi Ender ile yeni eşi Yıldız'ın atışmalarına bu kez de Gülben Ergen konu oldu. Her fırsatta Ender'in kendisine imada bulunmasına ve tehdit etmesine dayanamayan Yıldız 'unutma ki bana hiçbir şey olmaz diyerek Gülben Ergen'in olay olan o sözlerini ti'ye aldı.

Dizinin dikkatli izleyicileri bu detayı kaçırmadı ve Yıldız'ın Gülben Ergen göndermesi kısa sürede sosyal medyanın konusu oldu. Gülben Ergen'in sıkı takipçileri ise o sahneleri ünlü şarkıcıya izlemesi için gönderdi.

Fakat sosyal medyada çok konuşulan bu sahne hakkında Gülben Ergen'den bir açıklama gelmedi. Ergen'in o sözlerinin ti'ye alınması bazı takipçilerini de kızdırdı.

Yasak Elma 45. son bölümde neler oldu?

Ender, Şahika'yla yıllar sonra karşılaşmanın şaşkınlığını yaşadı ve bundan hiç hoşlanmadı. Bir taraftan da Yıldız'dan tamamen kurtulmak için kusursuz bir plan yaptı.

Kimsenin hesaba katmadığı şey ise Şahika'nın gelişi oldu ve bu bütün dengeleri alt üst etti.

Yıldız, Caner ve Zehra birlikteliğini kullanarak Zehra'ya istediklerini yaptırmaya çalıştı. Halit'i geri kazanmanın yollarını aradı.

Yiğit planına nasıl devam edeceğini düşünürken, Şahika tarafından beklemediği bir teklifle karşılaştı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!