Yarış atı sahibi İsmail Türüt'ten sahnede tek gelirse git yat esprisi

Türkücü İsmail Türüt, sahne aldığı Bursa'da at yarışlarına meraklı olduğunu belirterek, "Benim de bir yarış atım var, yarın da yarışlar var. Umarım yarışta tek gelir, tek yap, ondan sonra git yat" diye espri yaptı. Anadolu Kardeşliği 1.Yaza Veda Şöleni'nde yerel sanatçıların yanısıra Burcu Güneş de şarkılarıyla unutulmaz anlar yaşattı.

Yarış atı sahibi İsmail Türüt'ten sahnede tek gelirse git yat esprisi

Artvin ili Murgullular Kültür ve Dayanışma Derneğinin düzenlediği olduğu Anadolu Kardeşliği 1. Yaza veda Şölenine bir çok sanatçı katıldı. Murgul Meslek Yüksek Okulunu desteklemek amacıyla Atıcılar'da gerçekleştirilen gecede Karadenizli şarkıcı Hülya Polat, Sezen Yılmaz , Pınar Kömürcüoğlu, Erol Alkan & Grup İskele,Ömer Danış, İsmail Türüt ve Burcu Güneş katılarak izleyicilerine neşeli saatler geçirtti.
Geceyi renklendiren sanatçı İsmail Türük, sahnede yeşil beyazlı atkı takarak Bursaspor'u sevdiğini tüm Anadolu takımlarından aynı başarıyı beklediğini söyledi. At yarışlarına meraklı olduğunu anlatan Türüt, "Yarın benim at da yarışa katılacak. İnşallah tek gelir. Tek yap, ondan sonra git yat" diye espri yaptı.
Burcu Güneş gecenin sonunda sahneye çıkarak hayranlarına en popüler şarkılarını seslendirdi. Konser alanında izleyicilerden bir kadın düşerek ayağını kırdı. Hazır bekleyen 112 ekiplerinin müdahale ettiği bayan izleyici Bursa Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Konser alanında Kızılay da bir çadır kurarak bağışçılardan kan aldı. 

Yarış atı sahibi İsmail Türüt'ten sahnede tek gelirse git yat esprisi Yarış atı sahibi İsmail Türüt'ten sahnede tek gelirse git yat esprisi Yarış atı sahibi İsmail Türüt'ten sahnede tek gelirse git yat esprisi Yarış atı sahibi İsmail Türüt'ten sahnede tek gelirse git yat esprisi
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!