Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Yalova Safran Tekstil Bursa İznik'i gururla temsil ediyor

Bursa İznik'e geldiğinden bu yana, yanında istihdam ettiği insanlara hizmet veren, İzniklilere kendini sevdiren, insan Hulusi Koççukuru ve ortağı Mehmet Yıldırımkaya bugün bir yemek tertip etti.

Yalova Safran Tekstil Bursa İznik'i gururla temsil ediyor

İznik Kaymakamı Recai Karal, Bursa İŞKUR il müdürü F. Eren Türkmen, Milli eğitim ilçe müdürü Muhammet asil, Gemlik işkur hizmet müdürü Ünver Ünver, Halk eğitim müdürü Yücel Doğan, İznik Ticaret ve sanayi odası başkanı Mahmut dede, Ticaret Odası Meclis Başkanı Hüseyin Kırmaz, hazır bulunduğu Tekstil İşverenlerinin katıldığı yemek Darka Tesislerinde tertip edildi.

İznik'te birçok kişiye iş istihdamı sağlayan Yalova Safran Tekstili sahibi Hulusi Koççukuru, bölge insanına nitelik kazandırıp meslek sahibi olmalarına büyük katkı sağlanmasına destek olan kurumların temsilcilerine plaket takdim ederek, devlet desteği ile bölgede istihdamı gelişmesine yardımlarından dolayı kurum temsilcilerine teşekkürlerini sunan bir konuşma yaptı. Davetliler bölgedeki tekstil firmalarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Bu incelemelerde tekstil sektörünün bölgeye kazanımlarından ve mükemmel düzenlerinden dolayı tam not aldı. İncelemelerde bulunan heyet; İhracat yapan, istihdam sağlayan, kalite belgeleri ve iş güvenliği ile örnek yatırımların sürekliliği ile ilgili iyi niyet beyanlarını sektör temsilcilerine iletti. Bölgede nitelikli elemanların yetişmesinde katkılarından dolayı kurum yöneticileri Yalova Safran Tekstile özellikle teşekkürlerini sundu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!