Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

'Yakıştırmazsam, giymem'

Türkiye'nin önde gelen tasarımcılarından, Barrus London markasının kreatif direktörü Neslişah Yılmaz, Londra Moda Haftası'nda görücüye çıkardığı 'Yeniden Mavi' isimli 25 parçalık koleksiyonuyla, uluslararası moda arenasında ses getirdi. Pandemi sebebiyle bu yıl 17-20 Eylül tarihleri arasında, dijital ortamda gerçekleştirilen moda şovu, binlerce moda profesyonellerini, moda tasarım öğrencilerini, modaseverleri ve meraklılarını bir araya getirdi. Bu yıl 16 ülkeden, 25 tasarımcının katıldığı 'dev organizasyon', 31 ülkeden canlı yayınlandı.

'Yakıştırmazsam, giymem'

Moda dünyasının ilgiyle takip ettiği Londra Moda Haftası'nda yer alan Neslişah Yılmaz'ın, pet şişelerin geri dönüşümüyle elde edilen kumaşlardan yapılan koleksiyonu, büyük ilgi gördü. Şimdiye kadar geri dönüşümlü kumaşlardan dış giyim ve spor kıyafet defileleri izleyen modaseverler, Neslişah Yılmaz'ın doğaya olan duyarlılığından kaynaklanan, çevreci 'haute couture' koleksiyonunu hayranlıkla takip etti.

4. kez katıldı

Neslişah Yılmaz, Londra Moda Haftası'nda büyük ilgi gören, moda dünyasının önemli isimlerinden övgü ve tebrik alan çarpıcı koleksiyonunu, yakın zamanda Nişantaşı'ndaki mağazasında ve onlineda satışa çıkaracak. Tasarımcı ayrıca bu yıl Londra Moda Haftası'na 4. kez katılmanın haklı gururunu yaşadığını belirtti.

Tanıtıma özel yüz

Neslişah Yılmaz'ın önümüzdeki birkaç ay içerisinde Türkiye'de satışa çıkaracağı bu özel koleksiyonunun Türkiye'deki tanıtım yüzü de çok özel bir isim oldu. Oyunculuğu, kişiliği ve güzelliğiyle geniş bir hayran kitlesi bulunan Gökçe Akyıldız, koleksiyonun Türkiye'deki tanıtımı için objektif karşısına geçti.

İlk defa modellik yaptı

Neslişah Yılmaz'ın çevreye olan duyarlılığını her zaman bildiğini belirten Gökçe Akyıldız, hayatında ilk defa modellik yaparak, koleksiyonun yüzü oldu. Başarılı oyunculuğunun yanında bir de modellik tecrübesi yaşayan Gökçe Akyıldız, 'Dizi setleri alışık olduğumuz ortam ama modellik yapmam teklif edildiğinde çok heyecanlandım. Şimdiye kadar hiç yapmadığım bir şeydi, böyle bir tecrübem yoktu. Neslişah'ı çok sevdiğim için ve böyle anlamlı bir koleksiyon için objektif karşısına geçmek, bu işe bir anlam kattı ve içerisinde keyifle yer aldım' diye konuştu.

'Yakıştırmazsam, giymem'

Modayla ilgili gelişmeleri çok iyi olmasa da takip ettiğini belirten güzel oyuncu, 'Yeni koleksiyonları incelemeyi, defileleri izlemeyi seviyorum. Kendime yakıştırdığım tasarımları almayı tercih ediyorum. Eğer bir ürünü kendime yakıştırmıyorsam, sırf çok moda diye onu alıp, giymem' dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!