WhatsApp iOS kullanıcılarına müjde!

Günümüzün en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, iOS sürümünde uzun zamandır beklenen bir özelliğe nihayet kavuşuyor. İşte WhatsApp iOS sürümünün yeni özelliği!

WhatsApp iOS kullanıcılarına müjde!

Günümüzün en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, uzun bir süredir iOS sürümü için Touch ID ve Face ID desteğinin üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Bildiğiniz üzere dün yayınlamış olduğumuz haber ile birlikte WhatsApp iOS için birçok yeni özelliğin kullanıma sunulduğunu müjdelemiştik.

Bugün ise sızıntıları ile tanınan WABetaInfo, uygulamanın iOS versiyonu için Face ID ve Touch ID desteğinin geleceğini belirtti. Kullanıcılardan bir süredir gelen talepleri değerlendiren şirket yetkilileri, bu özellik sayesinde uygulamayı daha güvenli hale getirecek.

Kısası Face ID ve Touch ID desteği sayesinde uygulamaya her girdiğinizde popüler mesajlaşma uygulaması, Face ID veya Touch ID doğrulamasını isteyecek. Bu da şu anlama geliyor ki, sizden başkası sizin kişisel mesajlarınıza erişemeyecek.

Face ID ve Touch ID'nin özelliklerini birebir uygulamaya entegre edecek olan popüler mesajlaşma platformu, kullanıcıların herhangi bir güvenlik sorunu ile baş başa kalmaması için oldukça dikkat ediyor.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!