WhatsApp'ın bu hatası telefonun çökmesine sebep oluyor!

WhatsApp üzerinden yollanan bir yazılı mesaj WhatsApp uygulamasının çökmesine, hatta Android akıllı telefonunuzun da kullanılmaz hale gelmesine neden olabiliyor.

WhatsApp'ın bu hatası telefonun çökmesine sebep oluyor!

WhatsApp üzerinden yollanan bir yazılı mesaj WhatsApp uygulamasının çökmesine, hatta Android akıllı telefonunuzun da kullanılmaz hale gelmesine neden olabiliyor. Oldukça gizemli bu mesaj, WhatsApp hatası olarak geçse de, işin aslı gerçekten de ilgi çekici.

WhatsApp hatası telefonu kullanılmaz hale getiriyor!

İlginç hata sizin yollayacağınız bir mesaj ile geçerli olabiliyor. Alıntı bölümü oluşturup (<...>) bu işaretlerin arasına "Çok ilginç" ve "O kadar komik ki ağlıyorum" emojilerini yerleştiriyorsunuz.

Bu mesajı ise eğer siyah noktaya dokunulursa neler olacağını açıklayan bir mesaj ile veriyorsunuz. Eğer karşınızdaki kişi mesaja dokunursa WhatsApp uygulamasının ve hatta telefonun da takılmasına yol açıyor.

Bu hamle şimdiden birçok kişi arasında karşılıklı şaka yapma amacıyla yapılıyor. Elbette başınıza geldiği takdirde oldukça sinir bozucu bir hata olacağını tahmin edebiliyoruz. WhatsApp'ın bu hatanın çözümü ile ne zaman ilgileneceği ise şimdilik bilinmiyor. Dünyanın birçok yerinde insanları mağdur duruma düşüren WhatsApp hatası bakalım kısa zaman içinde giderilebilecek mi?

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!