Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Vergi rekortmeni Özdilek'e ödül

Bursa Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Saydam, 2010 Yılı Kurumlar Vergisi Beyannamesi'nde ikinci olan Özdilek Grubu'na teşekkür plaketi verdi.

 Vergi rekortmeni Özdilek'e ödül

Bursa Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Saydam, 2010 yılında 12 milyon 849 bin 389 TL vergi ile rekortmen kurumlar arasında yer alan Hüseyin Özdilek'e plaket takdim etti. Yeni Yalova yolundaki Özdilek binasında düzenlenen törende, İbrahim Saydam, ülkenin kalkınmasında destek veren Özdilek Grubu'na teşekkür etti.
Özdilek Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, "Biz sizlerin öğrencisiyiz. Dersimizi iyi çalışıp sınıfımızı geçmemiz, eve para getirmemiz, istihdam oluşturmamız lazım. Serbest piyasa içinde rekabet ederek iç ve dış pazarlara üretim yapıyoruz. Ülkemizin kalkınması için çalışacağız. Bu yıl da inşallah Oyak Renault'tan sonra ikinci olacağız" dedi.
Saydam, geçen sene için gelir vergisi beyannamelerinin 26 Mart Pazartesi gününe kadar verilmesi gerektiğini belirterek, "Gelir vergisi beyannamesi verecek olan mükellefler hafta sonu da vergi dairemize gelebilir. Dairemiz açık olacak. Pazartesi günü mesai bitimine kadar mükelleflerin müracaatlarını kabul edeceğiz. İnternet ortamından başvurmak isteyenler, pazartesi günü 24.00'e kadar başvurabilir. Kira gelirleri beyannameleri için son gün 26 Mart. Bu konuda mükellefler internetten beyanname verebilir.
Bursa'da iki AVM'de bu konuda stant açtık" diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!