Vali Karaloğlu'ndan Kozahan'a ziyaret

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarından sonra cuma namazının ardından kapalı çarşı ve Kozahan'ı ziyaret etti.

Vali Karaloğlu'ndan Kozahan'a ziyaret

Vali Karaloğlu, Bursa Tarihi Çarşı ve Hanlar Birliği (BTÇH) Başkanı Bülent Erginal ve birlik üyeleri ile birlikte önce havlucu esnafından Bursa'daki havlu üretimi ve satışı hakkında bilgi aldı. Peştamalcı Bülent isimli işyeri sahibinin yüzde yüz pamuktan üretilen peştamal türü bornoz aile seti üreterek hem yurt içine hem de yurt dışında ki bir çok ülkeye sattığını söylemesi üzerine Vali Karaloğlu, vatandaşa takdirlerini ifade etti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Vali Karaloğlu Kozahan'da bulunan 90 yıllık 3. Kuşak nesiller tarafından işletilen çay ocağından ay içmeyi de ihmal etmedi. BTÇH başkanı ve çarşı esnafı ile, tarihi çarşı hakkında bir süre sohbet etti.

Karaloğlu, Ramazan ayının son günlerinde paraşütle uçmak isterken kaza geçirerek yaralanan ve halen Uludağ Üniversitesi Hastanesinde tedavisi devam eden Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesi Kaymakamı Kazım Karabulut'u hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu. Karaloğlu, Kaymakam Karabulut ve eşi Fatma Karabulut'la bir süre görüştü.
Vali Karaloğlu aynı hastanenin üroloji servisinde yatmakta olan AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin'in babası Nazmi Şahin'i de ziyaret etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!