Uzay Nilüfer şubesi kapılarını açtı

Bursa'da 40. yılında 6. şubesini Nilüfer ilçesi İzmir Yolu üzerine açan Uzay Pastanesi, yeni ürünleri ve kahvaltı konsepti ile Bursalıların hizmetine girdi.

Uzay Nilüfer şubesi kapılarını açtı

Hüseyin ALTINIRMAK-Mesut DEMİR /BURSADABUGUN.COM

Bursa'da 40. yılında 6. şubesini Nilüfer ilçesi İzmir Yolu üzerine açan Uzay Pastanesi, yeni ürünleri ve kahvaltı konsepti ile Bursalıların hizmetine girdi. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in kurdelesini kestiği Uzay Pastanesi Nilüfer Şubesi açılışına çok sayıda davetli katıldı.

40. YILINDA 6. ŞUBE
Açılışta konuşan Uzay Pastanesi işletmecilerinden Fatoş Bolelli, Uzay Pastaneleri'nin 40. yılında 6. şubelerini açtıklarını belirterek, "Beşevler bölgesinde müşterilerimize hizmet veremiyorduk. Hem oteller bölgesine hem de Nilüferlilere hitap etmek için İzmir Yolu'nu tercih ettik" dedi.
Nilüfer Şubesi'nin İzmir Yolu üzerinde olduğu için hızlı satışın öne çıktığını ifade eden Fatoş Bolelli, "Özellikle kahvaltı alanında bazı ürünler koyduk. Hızlı bir şekilde yenilebilecek pastalar ve çörekler hazırladık. Kahvaltı tabakları, tost, lavaş ekmeğinde tost  gibi birçok kahvaltı çeşidiyle müşterimizin damak tadına hitap ediyoruz" şeklinde konuştu.
Nilüfer Şubesi ile birlikte pastanenin dekorunda değişikliğe gittiklerini de vurgulayan Bolelli, hem işlevsellik hem de konsept açısından çok özel bir dekor oluştuğunu, bundan sonra açılacak şubelerinde de aynı dekor üzerinden gideceklerini söyledi.

Uzay Nilüfer şubesi kapılarını açtı Uzay Nilüfer şubesi kapılarını açtı Uzay Nilüfer şubesi kapılarını açtı Uzay Nilüfer şubesi kapılarını açtı Uzay Nilüfer şubesi kapılarını açtı Uzay Nilüfer şubesi kapılarını açtı Uzay Nilüfer şubesi kapılarını açtı
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!