UZAN DERİN MERMERCİ İÇİN KESENİN AĞZINI AÇTI

Fransa'da günlüğü 5 bin euroluk dairede kalan Cem Uzan yanına taşınacak Derin Mermerci için kesenin ağzını açtı.

UZAN DERİN MERMERCİ İÇİN KESENİN AĞZINI AÇTI

Türkiye'deki davaları nedeniyle Fransa'ya sığınan Cem Uzan, yaklaşık 6 aydır aşk yaşadığı Derin Mermerci için milyonlarca doları gözden çıkarttı. Sevgilisi için 15 günde 1 Paris'e giden sosyetik güzel, kaçak işadamının isteğiyle temelli olarak Fransa'da yaşama kararı aldı. Ancak Derin'in bazı şartları vardı!

DAİRE YENİLENECEK!
Sosyetik Güzel, Cem Uzan'ın Fransa'ya sığındığından beri yaşadığı "La Reserve Residence"deki dairesinin yenilenmesini istedi. Bunun için günlüğü 5 bin euroluk dairenin iç mimarı Remi Tessier ile anlaşan Derin Mermerci, dekorasyon için bina yetkililerinden de özel izin aldı.

3 MİLYON EUROYA 2 YILLIK KİRA ANLAŞMASI
Paris'in en ünlü binalarından "Le Reserve Residence"de günlüğü 5 bin euro'ya kalan Cem Uzan, Derin Mermerci'nin yanına taşınma kararından sonra "10" numaraları dairesinin 2 yıllığına kendisine tahsil edilmesini istedi. Uzan, residence kirası için yaklaşık 3 milyon euro ödeyecek.

İÇİNDE YOK YOK!
Kaçak işadamının 2 yıllığına kiraladığı residence daire, 150 metrekare. 2 yatak odası ve 50 metrekarelik salondan oluşan lüks dairede; sinema salonu gibi birçok lüks detay bulunuyor.

YILDIZLAR KOMŞUSU
Cem Uzan gibi residence daireyi yıllık olarak kiralayan bir diğer isim dünyaca ünlü yıldız Kylie Minogue. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!