Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Uyanış: Büyük Selçuklu tüm reyting gruplarında birinci oldu

TRT 1'in yeni dizisi 'Uyanış: Büyük Selçuklu', üçüncü bölümüyle de gününün en çok izlenen yapımı olarak zirvelerdeki yerini korudu.

Uyanış: Büyük Selçuklu tüm reyting gruplarında birinci oldu

Sosyal medyada uzun süre TT listesinde kalan ve her sahnesiyle gündem oluşturan dizinin dün ekranlara gelen 3. bölümünde izleyiciler, Melikşah (Buğra Gülsoy) ile Sencer'in (Ekin Koç) kavuşma anını bekledi. Ancak yıllar önce olduğu gibi Melikşah, oğlunu korumak adına, onun karşısına çıkmadı.

Terken Hatun (Hatice Şendil) ile Elçin Hatun'un (Leyla Lydia Tuğutlu) arasındaki tansiyonun giderek yükseldiği dünkü bölümde, Elçin'in Melikşah ile ava gitmesi bu gerilimin dozunu artırdı. Melikşah ile Sencer'in, ayrı ayrı Selçuklu'yu korumak için yaptıkları hamleler ise nefesleri kesti.

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren tüm gruplarda televizyon izlenme oranlarında (reytinglerde) zirveye yerleşen ve sosyal medyada (atıfta bulunulma-TT: trend topic) anlamında zirvelerde bulunan 'Uyanış: Büyük Selçuklu', tarihin en bilinmeyenlerle dolu ve bir o kadar da en şanlı dönemlerinden birini anlatmaya devam edecek.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!