Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

ÜRÜN YELPAZEMİZ GENİŞLİYOR

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Kervansaray Otel`de düzenlenen kırtasiye fuarında Bursaspor standını ziyaret etti.

ÜRÜN YELPAZEMİZ GENİŞLİYOR

Kervansaray Termal Otel`de düzenlenen kırtasiye fuarını ziyaret eden Ertuğrul Sağlam, Bursaspor ürünlerinin bulunduğu standı ziyaret ederek, taraftarlarımıza lisanslı ürün kullanmaları için tavsiyelerde bulundu.

Sağlam, "Bizim de artık resmi kırtasiye ürünlerimiz var. Bursaspor olarak ürün gamına bir yenisini daha eklemiş olduk. Bursa`yı seven Bursaspor`u seven herkesin takımına katkı yapmak amacıyla bu ürünleri alıp kullanmalarını istiyoruz. Bundan sonra elde edeceğimiz başarılarla ürün yelpazemizde daha fazla genişleyecek ve dolayısıyla da her ihtiyaca karşılık verecek hale geleceğiz. Şuan mağazalarımızda çok güzel ürünler var bende bu ürünlerden kullanıyorum ve çocuklarıma da bu kırtasiye ürünlerinden alıyorum, tüm taraftarlarımızın da bu ürünleri kullanması ufakta olsa takımımıza bir katkı sağlayacaktır" dedi.
Daha sonra fuar alanındaki taraftarlar ve fuar çalışanları Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!