Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Ünlü isimler 'kanserden korkma' diyecek

Bursa Kent Konseyi Sağlık Çalışma Grubu tarafından 'Kanser Haftası' nedeniyle 'Kanserden Korkma' sloganıyla 7 Nisan Cumartesi günü panel düzenleniyor. Meme kanseriyle mücadele eden ünlü dizi ve tiyatro sanatçısı Vahide Gördüm'ün de konuşmacı olarak katılacağı panel, halka açık olarak yapılıyor.

Ünlü isimler 'kanserden korkma' diyecek

 

Bursa Kent Konseyi tarafından 7 Nisan Cumartesi günü saat 14.00'da düzenlenecek olan 'Kanserden Korkma' temalı panel, Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Osmangazi Salonu'nda yapılacak. Moderatörlüğünü Bursa Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyesi ve Sağlık Çalışma Grubu Temsilcisi Genel Cerrahi ve Meme Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Ceyhun İrgil'in üstlendiği panelde, birbirinden değerli konuşmacılar tecrübelerini ve bilgilerini aktaracak. Meme kanseriyle mücadele eden 'Adını Feriha Koydum' ve 'Bir İstanbul Masalı' dizilerinin ünlü oyuncusu Vahide Gördüm'ün 'Kanserle Yaşam' başlığıyla konuşma yapacağı toplantıda, Bursa Milletvekili Sena Kaleli 'Kansere Karşı Zafer', Prof.Dr. Süalp Tansan 'Kanser Tedavisinde Yeni Gelişmeler ve Yeni Umutlar', ve Opt.Dr. Can Başaran 'Kanser Cerrahisinde Yeni Gelişmeler' başlıklı sunum yapacaklar.

Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala, tüm Bursalıları 7 Nisan Cumartesi günü düzenlenecek olan toplantıya davet etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!