Ünlü futbolcudan yeğeni Leyla için paylaşım!

Ağrı'da bayram günü kaybolan ve 18'nci günde cansız bedeni bulunan minik Leyla'nın Cizre Spor futbolcusu Önder Karaboğa'nın yeğeni olduğu ortaya çıktı. Ünlü futbolcu sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda acısını dile getirdi.

Ünlü futbolcudan yeğeni Leyla için paylaşım!

Ağrı'da Ramazan Bayramı'nın birinci gününde kaybolan ve 18 gün sonra bulunan 4 yaşındaki minik Leyla'nın 3. Lig ekibi Cizre Spor forması giyen Önder Karaboğa'nın yeğeni olduğu öğrenildi. Geçmiş yıllarda Amed Sportif Faaliyetleri kulübünde futbolcu olan Önder Karaboğa'nın yeğeni için Amedspor resmi Twitter hesabından başsağlığı mesajı yayınlandı. 

Amedspor sosyal medya hesabında paylaşılan mesajda, "Bayram günü kaybolan ve eski futbolcumuz Önder Karaboğa'nın yeğeni olan küçük Leyla'nın cansız bedenine ulaşılmış, hepimizin başı sağ olsun" ifadelerine yer verildi. 

Öte yandan ünlü futbolcu bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Ne güzel söylemiş şair, gülmeyi çocuklar icat etti, bizler tüketiyoruz. 18 gündür gece gündüz umutla beklediğimiz meleğimiz cennete uçtu" dedi. 

Ağrı Cumhuriyet Başsavcılığından Leyla Aydemir açıklaması

Cumhuriyet Başsavcılığı, Leyla Aydemir'in ölüm olayı ile ilgili 5 kişinin gözaltına alındığı haberlerinin gerçeği yansıtmadığını bildirdi. 

Ağrı Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada, "Ağrı ili Bezirhane köyünde kaybolan 2015 doğumlu Leyla Aydemir'in ölüm olayı ile ilgili olarak bazı basın yayın organlarında 5 şahsın gözaltına alındığı yönünde haberler yapılmış ise de, söz konusu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Yine bazı basın ve yayın organlarında konuyla ilgili asılsız başka haberlerin de yapıldığı görülmektedir. Kamuoyunun doğru aydınlatılması ve bilgi kirliliğinin önlenmesi bakımından gerek gözaltına alınan şahıslar ve gerekse de diğer adli işlemlere ilişkin olarak Cumhuriyet Başsavcılığımız tarafından yapılan basın açıklamaları haricinde basın yayın organlarında çıkan haberlere itibar edilmemesi gerekmektedir. Kamuoyunun haber alma hakkı çerçevesinde soruşturma sürecinde basın açıklamalarının Cumhuriyet Başsavcılığımızca yapılacağı, soruşturmanın selameti bakımından soruşturmanın gizliliği ilkesine riayet edilmesi önem arz etmektedir. Konuyla ilgili soruşturmanın hassasiyetle yürütüldüğü hususu kamuoyuna saygıyla duyurulur" denildi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!