Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Ünlü çiftin tartışmasına eski kayınvalide de dahil oldu

Demet Şener ve İbrahim Kutluay arasındaki nafaka krizi gerginliğine Şener'in annesi de dahil oldu. Naime Şener eski damadı için, "Bize bunları yaşattığı için çok üzgünüm, Allah ıslah etsin" dedi.

Ünlü çiftin tartışmasına eski kayınvalide de dahil oldu

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın iki aylık nafakayı ödemediğini öne sürüp eski eşine icra takibi başlatmıştı. Şener'in bu hamlesi üzerine Kutluay, eski eşine "mağdur edebiyatı yapıyor" diye yüklenmişti. İkilinin kavgasına eski kayınvalide Naime Şener de dahil oldu. Eski kayınvalidesi İbrahim Kutluay'a açtı ağzını yumdu gözünü.

"MAĞDUR EDEBİYATI YAPIYOR" DEMİŞTİ

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın iki aylık nafakayı ödemediğini öne sürüp eski eşine icra takibi başlatmıştı. Demet Şener'in bu hamlesi üzerine de İbrahim Kutluay, eski eşine "Dört katlı havuzlu villada mağdur edebiyatı yapıyor" diye yüklendi.

KAVGAYA KAYINVALİDE DAHİL OLDU

İkilinin kavgasına eski kayınvalide Naime Şener de dahil oldu. Anne Şener, eski damadını sosyal medyada topa tuttu.

"ÇOCUKLARININ ÜSTÜNE YEMİN ETTİ"

Naime Şener, "Evden çıkarmak için çok uğraştı. Çocukların alıştığı hayat standardı var. Çocuklarının üstüne yeminler etti, 'O kadınla ilişkim yok' diye. Şimdi 'Çocuklarımın psikolojisini düşünüyorum. Medya önünde yemeğe götürerek iyi baba olunmaz. İtibarı yerlerde. Bize bunları yaşattığı için çok üzgünüm. Allah ıslah etsin. İleride çocuklarına ne anlatacak!"

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!