Uluslararası asansör endüstrisi Tüyap'ta buluşuyor!

21 - 24 Mart tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü'nde düzenlenecek 16. Uluslararası Asansör İstanbul'u dört kıtadan 30 bin alıcı ziyaret edecek. Alanında dünyanın en büyük üç fuarından birisi olan organizasyona bu yıl Bursa'dan HKS Has Asansör, Prolift, Özbeşler Makina, Haspar Asansör ve Emay Metal katılıyor.

Uluslararası asansör endüstrisi Tüyap'ta buluşuyor!

Aktif durumdaki 500 bin asansörüyle günde ortalama 50 milyon yolcu taşıyan Türk Asansör Sektörü'ndeki tüm yenilikler, Tüyap Beylikdüzü'ndeki fuarda sergileniyor. 

Tarsus Turkey tarafından AYSAD'ın desteği ile düzenlenen ve Dünyanın en büyük üç asansör fuarından birisi olan Asansör İstanbul, endüstri liderlerine 16. kez ev sahipliği yapıyor. Her fuarda olduğu gibi yine Almanya ve Çin pavilyonlarının bulunduğu Asansör İstanbul'a, İtalya, Hollanda, Finlandiya, İspanya, İsviçre, Lübnan, Mısır ve Rusya gibi 30 farklı ülkeden uluslararası markalar ile yerli büyük üreticilerin başı çektiği 400 firma katılıyor. Daha akıllı, daha güvenli ve daha hızlı asansörlerin sergileneceği fuara bu yıl Bursa'dan HKS Has Asansör, Prolift, Özbeşler Makina, Haspar Asansör ve Emay Metal katılıyor.

Asansör İstanbul 2019'da konut ve ticari bina asansörlerinden hastane asansörlerine, ev içi asansör ve kişisel taşıyıcılardan oto asansörlerine, yük ve servis asansörlerinden yürüyen merdiven ve yollara kadar farklı kategorilerde en yeni ürün, makine, malzeme, ekipman ve teknolojiler görücüye çıkıyor. Özellikle bu yılki buluşmada, katılımcıların birçoğu standlarında paket asansörlere yer veriyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!