Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Uğur Dündar kaza yaptı

Uğur Dündar ailesi ile birlikte çıktığı haftasonu gezisinde kaza yaptığını açıkladı.

Uğur Dündar kaza yaptı

Star TV Ana Haber Genel Yayın Yönetmeni ve anchormani Uğur Dündar ve ailesi haftasonu gezisinde büyük bir facia atlattı.

BÜYÜK TEHLİKE
Star TV Ana Haber Genel Yayın Yönetmeni ve anchormani Uğur Dündar yanında eşi ve çocukları olduğu halde çıktığı haftasonu gezisinde ölümle burun buruna geldi.

"KIRMIZI IŞIKTA DURDUM"
Dündar yaşadıklarını Radyo D'de Hakan Gündüz ile Radyo Arenası programında anlattı. Haftasonu kendisinin kullandığı araç ile eşi ve çocuklarını haftasonu gezisine çıkarttığını söyleyen Dündar, "Çocuklar arka koltukta oturuyorlardı. Vatan Caddesi'ne girdiğimde bir kamyonun son sürat sol şeritte ilerlediğini farkettim.Kamyon sürücüsünü korna ile uyarıp yavaşlamasını istedim. Ancak sürücü bu ikazıma korna ile yanıt verdi. Bir süre sonra kırmızı ışıkta durmak zorunda kaldım. Tam yeşil ışığın yanmasını beklerken arkadan hızla bir kamyon çarptı" dedi.

EMNİYET KEMERİ KURTARDI
Aynadan arkaya baktığında çocuklarının koltuğuna dayanmış kamyonun tamponunu gördüğünü anlatan usta anchorman Dündar, "Kazayı çok şükür maddi hasarla atlattık. Bunun nedeni de araçta bulunanların emniyet kemeri takmasıydı" şeklinde konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!