Uğur Dündar ekranlara dönüyor

Mersin'in Tarsus İlçesi'nde bir toplantıya katılan Uğur Dündar, yeniden TV'ye döneceğini açıkladı.

Uğur Dündar ekranlara dönüyor

Star Ana Haber'den ayrıldığı günden bu yana televizyonlardan uzak kalan ve bir süre sonra Sözcü'de yazmaya başlayan Uğur Dündar geri dönüyor.

Uğur Dündar Mersin'in Tarsus İlçesi'nde Medya Mensupları Derneği'nin düzenlediği organizasyonda vatandaşlara seslendi.

Konuşmasında iktidara ve medyaya yüklenen Dündar, "Başbakan'ın çevresindeki gazeteciler her gün sizlere yalan söylüyor" dedi.
"EKRANLARDAN UZAK TUTMAYA ÇALIŞIYORLAR"
Uğur Dündar, suni gündemlerle toplumun oyalandığını, iki yıldır mesleğinden uzak tutulmaya çalışıldığını öne sürdü.

Yaptıkları televizyon programı sayesinde Kurtuluş Savaşı'nın kazanılmasında büyük paya sahip olan Mersin Limanı'ndaki Nusrat Mayın Gemisini kurtardıklarını anlatan Dündar, "Bizi ekranlardan uzak tutanlar Nusrat olayına yaptığımız katkıyı, sizleri zehirleyen, paranızı pulunuzu, ülkeyi soyup soğana çevirenlere karşı yaptığımız mücadeleden hoşlanmayanlar, istemeyenlerdir. Bizim kime zararımız var? Bizim bir tek halka kötülük yapanlara zararımız var. Demek ki kötüler bizi istemiyor. Çok doluyum, saatlerce konuşabilirim. Bize bu güne kadar verdiğiniz destek için teşekkürler, çünkü sizin desteğiniz olmasa bizler bir hiçiz. Sırtımızı dayayacağımız tek güç var; sizlersiniz. Sahip olduğum her şeyi, mutluluğumu size borçluyum. Sizden aldığım desteğin gücüyle ayakta duruyorum. Son nefesimi verinceye kadar sizlere asla ihanet etmeyeceğim" diye konuştu.

EKRANLARA DÖNÜYORUM
Toplantıda bulunan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Atilla Sertel, söz alarak "Uğur Dündar'ı ekranlarda ne zaman görüyoruz?" sorusuna yanıt istedi. Dündar da "Adı pek duyulmamış yeni bir kanalda, bir babayiğit çıktı 'Gel burada haberleri özgürce yap ve sun' dedi. 'Seyrederim' derseniz ona göre adım atayım. Mesaj alınmıştır. Sizin için varım. Ne yaptıysam sizler için, ne yapacaksam yine sizler için" diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!