Ufak Tefek Cinayetler son bölümde neler oldu?

Ufak Tefek Cinayetler 27. son bölümü dün akşam Star TV'de ekranlara geldi. Heyecanla izlenen son bölüm sonrasında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm ilk sahnesi izleyenleri şok etti. Oya, Merve ile Elif'in kendini zehirlediğini, birlikte tezgahladıkları oyunun farkına varıyor. Oyuna geri dönen Oya'nın ilk işi Elif'i yakalamak oldu. Ve Merve'ye şok bir haber vermesini istedi: Oya öldü! İşte Ufak Tefek Cinayetler son bölümü ve yeni bölüm ilk sahnesi...

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde neler oldu?

Ufak Tefek Cinayetler 27. son bölümü, Star TV'de ekran başına kilitledi. Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, tutkulu bir aşk, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabetin anlatıldığı Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Oya, Merve ile Elif'in plandığı oyun sonrasında Serhan ile arası açılırken işi ile ilgili sorunlar da yaşamaktadır. Fakat Oya, olayların tek tek farkına vardığı zaman ilk olarak Elif'in peşine düşer. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm ilk sahnesinde Elif'ten hesap soran Oya, Merve'ye şok bir haber iletir onunla. Elif, Merve'ye "Oya öldü" der. İşte Ufak Tefek Cinayetler son bölümü ve yeni bölüm ilk sahnesi...

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM ÖZETİ

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Merve saldırısına devam etti. Fakat Oya öyle kolay yıkılacak biri olmadığını gösterir. Serhan'la ilişkileri sandığından da güçlü. Pek çok savaştan yine birbirlerini seçerek çıkıyorlar. Oya, olup bitenin Merve'nin oyunu olduğunu anladı.

Elif, Oya'dan istediğini alabilecek mi? Kemal başkomiser adım adım sona yaklaşıyor artık; şüphelilerle görüşmek için izin çıkarttırıyor! Derya bile onlarla nihayet karşılaşacağı için heyecanlı!

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ BÖLÜM İLK SAHNESİ

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm sahnesi, son bölümden sonra Star TV tarafından paylaşıldı. Yeni bölümde Oya, karşı atağa geçiyor ve ilk olarak Elif'i gözüne kestiriyor. Kıskıvrak yakaladığı Elif ile Merve'ye ilk oyununu oynar.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!