Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

UEDAŞ Nilüfer'de muhtarlarla buluştu

Güney Marmara Bölgesi'nde 2,5 milyona yakın müşterisine elektrik dağıtım hizmeti veren UEDAŞ, kent ve ilçe dinamikleriyle bir araya gelmeye devam ediyor. UEDAŞ son olarak, Nilüfer Kaymakamlığı tarafından organize edilen toplantıda mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

UEDAŞ Nilüfer'de muhtarlarla buluştu

Türkiye'nin en büyük enerji dağıtım şirketlerinden bir tanesi olan ve son kullanıcıya enerjiyi en verimli şekilde ulaştırmak hedefi ile faaliyetlerini sürdüren Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ (UEDAŞ), ihtiyaçlar ve sorunların çözümü noktasında kent ve ilçe dinamikleriyle paylaşım toplantılarını sürdürüyor.

UEDAŞ son olarak, Nilüfer İlçesi Kaymakamı Mustafa Kılıç'ın ev sahipliğinde Nilüfer İlçesi mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Nilüfer Kaymakamlık binasında yapılan görüşmede UEDAŞ 'ı Genel Müdür Mehmet İslamoğlu, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ve Nilüfer İşletme Müdürü Muharrem Alıç temsil etti.

Toplantı hakkında değerlendirmelerde bulunan UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, Kaymakam Mustafa Kılıç ve mahalle muhtarlarıyla Nilüfer İlçesi'nin ihtiyaç ve beklentileri konusunda fikir alışverişinde bulunduklarını belirtti.

İhtiyaca Uygun Çözümler Üretiyoruz

Paylaşım toplantılarını oldukça önemsediklerini aktaran İslamoğlu, "Nilüfer, Bursa'mızın en büyük ve en önemli ilçelerinden biri. Bu bölgede ihtiyaçlar doğrultusunda eksik görülen noktalara en iyi ve en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde götürme gayreti içerisindeyiz. Amacımız Nilüfer'de yaşayan vatandaşlarımıza sorunsuz bir şekilde enerji hizmetini sağlamak. Bu tür paylaşım toplantılarıyla bölgenin ve burada yaşayan vatandaşların taleplerini dinleyerek, ihtiyaca uygun çözümler üretmeye çalışıyoruz. Kent ve ilçe dinamikleriyle bu tür buluşmalarımız sürmeye devam edecek. Bizleri ağırlayan ve toplantıyı organize eden Nilüfer İlçesi Kaymakamı Mustafa Kılıç'a kurumum adına teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Her Şey Bursa İçin

İslamoğlu'nun açıklamalarının ardından sözü Nilüfer İlçe Kaymakamı Mustafa Kılıç aldı. UEDAŞ yetkilileriyle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kılıç, "Bölgemizin enerji dağıtım firması olan UEDAŞ yetkileriyle ilçenin ihtiyaçları, sorunları ve beklentileri hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerinin ilgi ve alakasından dolayı son derece memnunuz. Sorunlarımızın çözümü konusunda UEDAŞ' ın birikim ve tecrübesine güveniyoruz. Geleceğin Bursa'sı için yapılan her türlü yatırımın destekçisiyiz. Her şey daha iyi ve daha modern bir Bursa için" diye konuştu.

Nilüfer İlçesi Kaymakamlığı'nın organizasyonuyla UEDAŞ yetkilileriyle bir araya gelen mahalle muhtarları da sorunların ve ihtiyaçların paylaşımı noktasında bu tür toplantıların sık sık tekrarlanması gerektiğini belirterek, toplantıya ev sahipliği yapan Kaymakam Mustafa Kılıç ve UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu'na teşekkürlerini iletti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!