Uçakta uyurken cinsel saldırıya uğradı! Uyandığımda adamın elleri...

23 yaşındaki kadın, Los Angeles'a giden Delta uçağında uyurken cinsel saldırıya uğradı. Koltuk komşusu olan saldırganı kabin ekibine rapor etmesine rağmen, adam aldırış etmeden uçaktan inip gitti.

Uçakta uyurken cinsel saldırıya uğradı! Uyandığımda adamın elleri...

Moda tasarımcısı Delany Luh adlı yolcu, 16 Haziran'da Chicago'daki bir arkadaşını ziyaretten dönerken, LAX'e giden uçakta uykuya daldığını söyledi. 2 Saat süren uçuşta iki erkek yolcunun arasında oturan kadın, aniden birisinin bacaklarına dokunduğunu hissetti. Luh'a göre, bu yolcu uçakta devamlı içiyordu. "Ne yapmalıyım? Kimi arayayım? Bu gerçekten oldu mu?" diye şoka giren kadın adama durmasını söyleyerek çığlığı bastığında, adam üstüne tırmanmasını istedi. 

Uçağın arka tarafına koşarak kaçan kadın kabin memuruna sarılarak yardım istedi.  

Ancak Delta, adamın uçaktan yürüyerek inmesine izin verdi. Luh'un eline de daha sonra bir seyahat çeki tutuşturuldu.

Polise giden kadın burada şikayeti ile ilgili form doldurduktan sonra adlı tıp muayenesine girdi.Bir çok kez havayolunu arayan kadın, ulaşamayınca başından geçenleri Twitter'dan duyurdu. 

Delaney, Twitter'ında olayla alakalı şunları yazdı; "Uçaktayken uyuyakalmıştım ve uyandığımda sarhoş bir adamın elleri taytımın içindeydi.O an ki şokla panik oldum ve uçuş görevlilerinin olayı fark etmesi için yüksek sesle ağlamaya başladım. 

Havayolu olayın araştırıldığını bildirdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!