TURNUVAYA DOSTLUK DAMGASINI VURDU

Osmangazi Belediyesi Birimlerarası Voleybol Turnuvası'nda şampiyonluk Zabıta Müdürlüğü'nün oldu. Osmangazi Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve Osmangazi Belediyespor işbirliği ile düzenlenen "Birimlerarası Voleybol Turnuvası" bir ay süren kıyasıya rekabetin ardından zabıtanın şampiyonluğuyla sonuçlandı.

TURNUVAYA DOSTLUK DAMGASINI VURDU

Osmangazi Belediye personeli tarafından oluşturulan dokuz voleybol takımı Dikkaldırım Spor Salonu'nda bir ay boyunca şampiyonluk için mücadele etti. Mesaisi biten personel soluğu karşılaşmalarda alırken, turnuvaya dostluk havası damgasını vurdu.
Açılışını Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ın yaptığı turnuvaya
Başkan Yardımcıları ve çalışanlar yoğun ilgi gösterdi. Zabıta Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü'nün final maçı büyük mücadeleye sahne olurken, her iki takım da üstün performansıyla göz doldurdu. Bir hayli heyecanlı geçen maçın galibi 2,0'lık sonuçla Zabıta Müdürlüğü oldu.
Renkli geçen turnuvanın ikincisi Fen İşleri Müdürlüğü olurken, üçüncülüğü Destek Hizmetleri, Hukuk İşleri ve Ruhsat Denetim Müdürlüğü personelinden oluşan destek gücü kazandı. Dörtdüncülüğü ise İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve Veterinerlik İşleri Müdürlüğü aldı. Takımlara kupalarını başkan yardımcıları verdi.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!