TÜRKİYE SEVDAMIZ, BURSASPOR AŞKIMIZ

Bursa'da 7 Mayıs günü Beşiktaş maçı öncesi stat dışındaki olaylara karıştıkları ve taraftarları yönlendirdikleri öne sürülen taraftar liderlerinin de aralarında bulunduğu 13 kişi adliyeye sevk edildi.

TÜRKİYE SEVDAMIZ, BURSASPOR AŞKIMIZ

Mesut DEMİR/BURSADABUGUN.COM

Olay günü polise pala ile saldıran Ufuk E. adliyeye çıkarken, "Türkiye sevdamız, Bursaspor aşkımız" diye konuştu. Bazı taraftarlar ise, "Bir şey yapmadık ki, pişman olalım" dedi.
Bursaspor'un ağır ceza almasına sebep olan Beşiktaş maçı öncesi olaylarla ilgili gözaltına alınan 13 zanlı geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi. Gözaltına alınanlar arasında, Bursaspor Tribün Lideri Selim K. ile amigo Recep K. ve Mehmet G. de bulunuyor.
Gözaltına alınan 13 kişi, "devlet malına zarar vermek, örgütlü olarak eylem planlamak, devlet memurlarına mukavemette bulunmak" suçlarından adliyeye sevk edildi.

 

 

TÜRKİYE SEVDAMIZ, BURSASPOR AŞKIMIZ TÜRKİYE SEVDAMIZ, BURSASPOR AŞKIMIZ TÜRKİYE SEVDAMIZ, BURSASPOR AŞKIMIZ TÜRKİYE SEVDAMIZ, BURSASPOR AŞKIMIZ TÜRKİYE SEVDAMIZ, BURSASPOR AŞKIMIZ TÜRKİYE SEVDAMIZ, BURSASPOR AŞKIMIZ TÜRKİYE SEVDAMIZ, BURSASPOR AŞKIMIZ TÜRKİYE SEVDAMIZ, BURSASPOR AŞKIMIZ TÜRKİYE SEVDAMIZ, BURSASPOR AŞKIMIZ TÜRKİYE SEVDAMIZ, BURSASPOR AŞKIMIZ TÜRKİYE SEVDAMIZ, BURSASPOR AŞKIMIZ TÜRKİYE SEVDAMIZ, BURSASPOR AŞKIMIZ TÜRKİYE SEVDAMIZ, BURSASPOR AŞKIMIZ
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!