Türkiye'nin en renkli festivali Bursa'ya geliyor! (ÖZEL HABER)

Türkiye'nin en renkli festivallerinden biri olan Game of Colors, bu yıl yapılacak 3. etkinliğini Bursa'da gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Eylül ayında gerçekleşecek olan ve 1 gün boyunca küçükten büyüğe her şirketin yer almak istediği festival için çalışmalar hızla sürüyor.

Türkiye'nin en renkli festivali Bursa'ya geliyor! (ÖZEL HABER)

BURCU SEKMEN - BURSADA BUGÜN

21 Eylül'de Bursa'da gerçekleşecek olan Game of Colors, bilinen turnuvaların aksine içerisinde hiçbir spor branşı bulunmayan Türkiye'nin ilk ve tek şirketler arası turnuvası olma özelliği ile dikkat çekiyor.

Dev organizasyonun kurucusu olan Kerem Tunçeri, "Türkiye'nin ilk ve tek şirketler arası turnuvasıdır. Hiçbir deneyim ya da antrenman gerektirmeyen Game of Colors, şirketinizdeki her pozisyondan, cinsiyetten, yaştan yani ''Her Renkten'' çalışana kucak açar. Hafta sonunun değerini bilir, tüm katılımcıları festivalde, aileleri/arkadaşları ile birlikte ağırlar. Tüm misafirlerine, alanda pek çok sürpriz organizasyon, aktivite, parkur ve teknolojik hizmeti ücretsiz olarak sunar. Katılımcılara 5 farklı kategoride yarışma imkânın sağlar" dedi.

Game of Colors'ta yarışmak için hiçbir yetenek,fiziki özellik ya da cinsiyet şartı olmadığına dikkat çeken Kemal Tunçeri, "Biz hayatın farklı yeteneklerle ve her renkten insanla güzelleştiğine inanıyoruz. Takım olmak için belli yeteneklere sahip olmamız gerektiğine değil, herkesin kendine özgü yeteneklerini sergilemesi gerektiğine inanıyoruz. Şimdi küçükten büyüğe her şirketin kendi renkleriyle boyayabileceği dev bir oyun alanımız var. Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin, çalışanları ile beraber katıldığı ve sizin de kendi renklerinizle boyayabileceğiniz bu oyun alanında Bursa iş dünyasını görmek istiyoruz" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!