Türk Yıldızları'ndan Yalvaç'ta nefes kesen gösteri

Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi Türk Yıldızları,  "17. Yalvaç Pisidia Antiokheia Kültür Sanat ve Turizm Festivali" kapsamında  Isparta'nın Yalvaç ilçesinde gösteri gerçekleştirdi.

Türk Yıldızları'ndan Yalvaç'ta nefes kesen gösteri

Yalvaç Otogarında düzenlenen etkinlik, Yalvaç Belediyesi mehter  takımının gösterisiyle başladı. Otogar ve çevresindeki tepeleri dolduran  vatandaşlar Türk Yıldızları'nın gösterisini ilgiyle izledi.

Gökyüzünde çeşitli hareketlerle izleyicilerden beğeni alan gösteri  yaklaşık 20 dakika sürdü. Gösterinin sonunda ekipler tarafından gökyüzüne kalp  figürü çizildi. Bazı izleyiciler fotoğraf ve görüntü çekerek bu anı kayıt altına  almaya çalıştı.

Isparta semasında yeteneklerini sergileyen Türk Yıldızları ekibi,  gösterilerini başarıyla tamamladı. Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü, gazetecilere, Anadolu'da  küçük bir il olmalarına rağmen Türk Yıldızları'nın kendilerini kırmayıp festival  kapsamında gösteri uçuşu yaptığını belirtti.

Haklı bir onur ve gururu yaşadıklarını aktaran Tütüncü, "Türk  Yıldızları'nı bizle buluşturan teknik ekibe teşekkür ediyorum. 4 gündür Yalvaç  halkına ve misafirlere doya doya bir festival yaşatmak için uğraşmaktayız." dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!