Türk usulü geçiş

Köprü üzerinde seyir halideki cipin içinde bulunan sürücü dahil 4 kişi pencereden çıkarttıkları elleriyle yaklaşık 2 metre uzunlukta 1,5 metre genişiliğindeki suntayı tutuyor. Cipin sürücüsü sol eliyle suntayı tutarken, sağ eliyle direksiyon hakimiyetini sağlıyor.

Türk usulü geçiş

Boğaziçi Köprüsü Edirne istikametinde trafiğin yoğun olduğu akşam saatlerinde bir cipin tavanındaki sunta diğer sürücülerin dikkatini çekti.

O sırada oradan geçmekte olan DHA ekibi kayda girdi. Kameraya yansıyan görüntülerde köprü üzerinde seyir halideki cipin içinde bulunan sürücü dahil 4 kişi pencereden çıkarttıkları elleriyle yaklaşık 2 metre uzunlukta 1,5 metre genişiliğindeki suntayı tutuyor.

Cipin sürücüsü sol eliyle suntayı tutarken, sağ eliyle direksiyon hakimiyetini sağlıyor. Trafiğin yoğun ve İstanbul'un en işlek yollarından biri olan Boğaz Köprüsü'nde, sürücünün hem kendi hayatlarını hemde trafikteki diğer araçların içinde bulunan vatandaşların hayatını hiçe saydığı görünürken, cipin bu tehlikeli yolculuğu kaza olmadan son buldu.
HABER365

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!