Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

"Türk takımlarının başarısı için dua ediyoruz"

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Avrupa kupalarında mücadele eden Türk takımlarının başarılı olması için dua ettiğini söyledi.

''Türk takımlarının başarısı için dua ediyoruz''

Sultangazi Belediyesi'nin amatör spor kulüplerine malzeme yardımı törenine katılan Avcı, burada basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Sultangazi Belediyesi'nin yapmış olduğu etkinlikleri takip ettiğini dile getiren Avcı, "Eğitim ve sağlıkla ilgili bu tür organizasyonlara katılıyorum. Sultangazi Belediyesi'nin etkinliklerine desteğim oluyorsa bu beni mutlu eder. Burada yapılacak yatırımlar gençleri sporun içine çekecektir" dedi.
Abdullah Avcı, milli takım için bütün ligleri yakından takip ettiğini de ifade etti. Avcı, "Avrupa kupalarında iki takımımız yoluna devam ediyor. Bu durum milli takımımız adına iyi oluyor. Burada oyuncularımız hem hazır oluyor hem de ülkenin tanıtımına katkı yapıyor. Avrupa kupalarında mücadele eden takımlarımızın başarılı olması için dua ediyoruz" diye konuştu.
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay de "Gençlerimize daha güzel imkanlar bulmak için çalışıyoruz. Takımlarımız her yıl bir üst kategoriye yükseliyor. Her spor branşına büyük ilgi var. Biz de gençlerimizin spor yapabilmek için fiziki mekanları temin etmek için çalışıyoruz. Etkinliğimize gelerek destek olan Abdullah Avcı da teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!