Türk gencin hesapları ölmeden önce boşaltılmış!

Londra'da Thames Nehri'nde cesedi bulunan Türk gencin ablası, ölmeden önce kardeşinin banka hesaplarının boşaltıldığını söyleyerek üye olduğu Dünya Kardeşlik Birliği Mevlana Yüce Vakfı'na dikkat çekti.

Türk gencin hesapları ölmeden önce boşaltılmış!

Dil öğrenmek için 12 yıl önce gittiği Londra'da kuaförlük yapan 35 yaşındaki Sinan Altuntaş, 5 Nisan'da evden, "Markete gidiyorum" diye ayrıldı. 3 gün sonra Altundaş'ın cesedi Thames Nehri'nin kıyısında bulundu.

ABLASI İSYAN ETTİ

Altuntaş'ın ölümü gizemini korurken İstanbul'da yaşayan ablası Mahperi Altuntaş önemli açıklamalarda bulundu.

OTOPSİ RAPORUNDA ÖLÜM NEDENİ YAZMIYOR

Mahperi Altuntaş, "Herkese yardım eden yaşamı seven biriydi. Bir sorunu yoktu. Son telefon görüşmesinde mayısta Türkiye'ye geleceğini söylemişti. Cenazeyle birlikte gönderilen resmi yazılarda, otopsi yapılmasına rağmen ölüm nedeni yazılmamış. Polisin dosyayı kapatacağı ve ölümündeki sırrı öğrenemeyeceğimizden endişeliyiz. Bir aile için, hayattaki en büyük acıyı yaşadık." dedi.

BÜTÜN HESAPLARI BOŞALTILMIŞ

Sinan'ın, "Dünya Kardeşlik Birliği Mevlana Yüce Vakfı"na üye olduğunu öğrendik. İstanbul'da 6 bin üyeleri varmış. Londra'da daha öncede bu gruba üye 2 genç ortadan yok olmuş. bunlar vakıf mı yoksa tarikat mı? Sinan ölmeden önce tüm banka hesaplarını boşaltmış."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!