Tuncay Şanlı, Seyhan Şaşko ile el ele görüntülendi

Spor spikeri Seyhan Şaşko ile el ele görüntülenen eski futbolcu Tuncay Şanlı'nın butik işleten sevgilisi Melis Sayım'ın 9 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Tuncay Şanlı'dan açıklama geldi!

Tuncay Şanlı, Seyhan Şaşko ile el ele görüntülendi

Eski futbolcu Tuncay Şanlı önceki gün spor spikeri Seyhan Şaşko ile görüntülendi. Bu fotoğrafların basına yansımasının ardından 'ihanet' iddiaları da gün yüzüne çıktı.

Çünkü Tuncay Şanlı, 2016 yılından bu yana Melis Sayım ile aşk yaşıyordu ve Sayım, 9 aylık hamile!

Olayın basına yansımasının ardından Melis Sayım 'Duymayan Kalmasın' adlı magazin programına telefonla bağlandı. 4 gün sonra doğum yapacağını söyleyen Melis Sayım ''Tuncay'a Seyhan Şaşko'yu sorduğumda sadece iş arkadaşım, ispatlarım demişti'' dedi.

Tuncay Şanlı avukatı aracılığıyla çıkan haberlere ateş püskürdü. İşte Tuncay Şanlı'nın yaptığı o açıklama:

''Kamuoyuna,

Müvekkillerim Seyhan Şaşko ve Tuncay Şanlı hakkında gerçek dışı, kamuoyunu yanlış yönlendirmeye yönelik haksız ve hukuka aykırı yayınlarla bir algı operasyonu hedeflenmektedir.

Öncelikle ve önemle belirtmek isteriz ki, her iki müvekkilimiz de son derece saygın, yaptıkları işlerle kamuoyunca sevilen bireyler olup toplumun değerlerine, genel ahlak ilkelerine ve pek tabii ki hukuk düzenine saygılı olup bu bilinçle hareket eden insanlardır. Her ikisi de bekar ve sağlıklı olan müvekkillerin, birliktelikleri bilinçli bir şekilde zan altında bırakılmaya çalışılmaktadır.

Önemine binaen kamuoyunun dikkatine sunulması gereken en önemli husus müvekkil Tuncay Şanlı'nın, dünyaya gelecek olan evladının ileride bu haberleri okuyarak zarar görmesinin önüne geçilmesi gereğidir. Bu cümleden hareketle şüphesiz ki Tuncay Şanlı, ayrılmış olduğu eski kız arkadaşının hamile olduğunu öğrendiği an itibariyla, ayrılmış bir erkek olarak yaşanacak zorlukların bilincinde, yapabileceklerinin en iyisini yapmıştır/yapmaya devam etmektedir. Müvekkilimiz hamilelik sürecine dair tüm kararlara saygılı davranmış ve kendisine gelen her türlü talebe karşılık vermeye çalışmıştır. Bu amaçla uzun süredir birliktelik yaşadığı diğer müvekkil Seyhan Şaşko ile ilişkisini gözlerden uzak sürdürmüştür.

Dikkat edilirse, müvekkil Tuncay Şanlı ile eski kız arkadaşının hamilelik anında birlikte olduklarına dair bir tek resimleri dahi bulunmamaktadır. Zira mevcut hamilelik ayrılık dönemine denk gelmiş olup, müvekkil sürdürülebilme ihtimali olmayan ilişkisini, sırf doğacak çocuk için yeniden başlatmak istememiştir. İşbu durum son derece anlaşılabilirdir. Ancak bebeğin sağlıklı olarak dünyaya gelmesi ve yetişmesi için müvekkil Tuncay Şanlı, üzerine düşen her şeyi yapmıştır/yapacaktır.

Öte yandan her iki müvekkilin ilişkisi Tuncay Şanlı'nın önceki ilişkisinin bitmesinden 5 ay sonra başlamış olup taraflar hamileliğin olumsuz etkilenmemesi ve çocuğun zarar görmemesi için azami çaba sarf etmişlerdir.

Bu noktada bilinmesi gereken bir diğer önemli husus ise, müvekkil Seyhan Şaşko'nun, taraflar arasındaki ilişkinin başlamasından bir müddet sonra, hamilelik sürecini öğrenmesi üzerine, ilişkiyi sonlandırmış olmasıdır. Akabinde her iki müvekkil arasında yaşanan itilaf ve ikna sürecinin ardında taraflar ilişkilerine devam etme kararı almışlardır.

Hal böyle iken bir kısım yayın organlarına, sözde, doğacak çocuğu düşündükleri yönünde yayınlar yaptıklarını iddia edip, aslen reyting ya da başka sebepler uğruna bu tür haberlerle, doğacak çocuğa en büyük zararı verdiklerini hatırlatırız.

Her iki müvekkil durumun hassasiyetinin farkında olarak, birbirlerinden desteklerini ve sevgilerini esirgemeden, beraber çıktıkları bu yolda görev ve sorumluluklarını bilerek yürümeye devam edecektirler. Bu manada müvekkiller ilişkilerini basından uzak yaşamayı tercih etmiş ve hiçbir suretle ilişkilerini ifşa etmemişlerdir. Dolayısıyla müvekkillerden Seyhan Şaşko'nun, bu ilişkiye dair haber yaptırdığı yönündeki son derece çirkin ve gerçeğe aykırı beyan ve haberlere itibar edilmemelidir. Tüm yapılan ve yapılacak haberlerde öncelikle doğacak çocuğun ve akabinde müvekkillerin kişilik haklarına saygı gösterilmesini, çarpıtılarak, gerçeğe aykırı haberlere karşı her türlü hukuki ve cezai yollara başvurulacağını bildiririz. Saygılarımızla''

Hatırlanacağı gibi Tuncay Şanlı, dört ay önce Çubuklu Taç Restoran'da aynı kanalda birlikte çalıştığı spor spikeri Seyhan Şaşko'yla görüntülenmişti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!