Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

TÜMSİAD'dan huzur evine ziyaret

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Bursa Şubesi Başkanı Cemal Balabanoğlu, yönetim kuruluyla birlikte Büyükşehir Belediyesi Huzur Evi'ni ziyarette, "TÜMSİAD olarak bizler sadece ekonomik kalkınma hedefleriyle ilgili projeler değil, bu tarz sosyal sorumluluk etkinlikleriyle de topluma hizmet etme amacı güdüyoruz" şeklinde konuştu.

TÜMSİAD'dan huzur evine ziyaret

TÜMSİAD Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri "Yaşlılar Haftası" kapsamında Büyükşehir Belediyesi Huzur Evi'ne ziyarette bulundu. Yaşlıların unutulmadıklarını göstermek isteyen TÜMSİAD üyeleri, büyüklerine çiçek hediye ederek, büyükleriyle birlikte sohbet etti.
TÜMSİAD'ın sadece ekonomi alanında değil sosyal sorumluluk alanında da ilgili projeler ve etkinlikler geliştirdiğini vurgulayan belirten TÜMSİAD Başkanı Cemal Balabanoğlu, "Yaşlılar haftası kapsamında bugün yönetim kurulumuzla beraber Büyükşehir Belediyesi Huzur Evi'nde büyüklerimize ziyarette bulanarak, onların morallerini yükseltmeyi amaçladık. Bu tür insanlık faaliyetleri ile büyüklerimizi unutmadığımızı, onların unutulmadıklarını gösterdik. TÜMSİAD olarak bizler sadece ekonomik kalkınma hedefleriyle ilgili projeler değil,  bu tarz sosyal sorumluluk etkinlikleriyle de topluma hizmet etme amacı güdüyoruz" şeklinde konuştu.

STK'NIN ANA HEDEFİ HİZMETTİR

Sosyal sorumluluk projelerinin her sivil toplum kuruluşunun ana görevi olması gerektiğini belirten Balabanoğlu, "Bugün büyüklerimizin gayet güzel şartlarda hizmet aldığını görüyoruz ve bunun için ilgili kişilere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Daha iyi hizmetin sunulabilmesi noktasında bizler de elimizden gelen katkıyı koyabilmeyi amaçlıyoruz. Biz sivil toplum kuruluşlarının bu tür sosyal sorumluluk faaliyetleri ana amaçları arasında olmalıdır. TÜMSİAD olarak bizler bugünkü ziyaretimizle de örnek olmak istiyoruz" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!